fbpx

Я багато років жила в Києві, а мої батьки на Закарпатті. Я у них не була 10 років, бо свого часу між нами виник конфлікт, їм не спообалося, що я пішла від першого чоловіка до іншого, вони не прийняли Миколу. Зараз мені 55, і я приїхала до своїх стареньких батьків, а чоловік служить. Оце так порядки, я схопилася за голову. Батьки залишилися дуже задоволені

Я багато років жила в Києві, а мої батьки на Закарпатті. Я у них не була 10 років, бо свого часу між нами виник конфлікт, їм не спообалося, що я пішла від першого чоловіка до іншого, вони не прийняли Миколу.

Зараз мені 55, і я приїхала до своїх стареньких батьків, а чоловік служить. А у них такий безлад всюди, особливо у кухонних тумбочках, різних шафках.

Я вирішила виправити ситуацію, адже я дизайнерка інтер’єру, багато років пропрацювала. Батьки залишилися дуже задоволені, можливо і вам стануть у нагоді мої поради.

По-перше, шафа для зберігання посуду у наших оселях на кухні завжди відігравала не останню роль. І якщо правильно скласти абсолютно всі тарілки, каструлі, кришки та сковорідки, то вдасться заощадити багато місця. Але часом посуд складається аби як., особливо літніми людьми.

У мами бкло саме так: складно витягти щось одне, щоб не вивалилася решта кухонного начиння.

Моя літня мама взагалі не морочиться над тим, як має виглядати ідеальна кухня. Я хотіла приготувати супчик по-швидкому, але на кухні у батьків чорт спіткнеться і заблукає.

Глянеш – наче чисто та затишно. Але коли починаєш шукати щось – то легше пошукових собак викликати. Посуд в одній шафі, там же каструлі, пластикові контейнери, сковорідки. Стільки часу втратила, доки розібралася!

Матуся, головне, бурчить, що в них свої порядки і так набагато звичніше. Я й не сперечаюся, але у себе на кухні намагаюся кожному приладу дати особисте місце. Зробила те саме й тут.

У бажанні розумного використання простору немає нічого поганого як на мене. Спочатку витягла все майно з шаф, аби зробити загальну ревізію.

Щось не використовується надто довго чи має серйозні ушкодження? У сміття. Якісь предмети просто припадають пилом і в принципі не потрібні? Можливо, їх варто пожертвувати нужденним. Посуд просто звалений в одну купу, тому складно розібратися, що і де? Але ж є в Інтернеті або офлайн-магазинах спеціальні органайзери.

Подібне кухонне приладдя не коштує коштувати всіх грошей світу. До того ж, такі прилади мають різні дизайни та форми. Розділити посуд буде не лише легко, а й досить стильно.

Придбати такі органайзери можна не тільки для кухонних шафок. Вони добре впишуться в інтер’єр кухні, навіть коли будуть на виду. Потрібно лише вибрати відповідний варіант.

Удосконалити місце зберігання посуду на кухні можна своїми руками. Для цього варто уважно оглянути приміщення і продумати, чого найбільше не вистачає. Поличок? Крючків? Меблеві магазини так і рясніють численними варіантами подібних девайсів.

Наприклад, на дверцятах кухонної шафки можна закріпити кілька невеликих гачків, щоб вони тримали кришки для каструль. Тепер місця побільшає, і нічого не випаде.

Додала у мами до робочої зони магнітну смужку, і всі ножі тепер будуть зібрані в одному місці. Спеціальні підставки дозволяють розсортувати посуд різних розмірів. Тепер складати його набагато зручніше.

Безперечно, посудні шафи з безліччю функціональних полиць та ящиків – це просто джекпот. Проте тим, хто їх не має, не варто засмучуватися. Придивіться до стильних підставок. Наприклад, це може бути підставка для баночок зі спеціями, підставка для столових приладів – иглядатиме красиво і зі смаком.

Варіантів простої реорганізації порядку у посудній шафі вистачає. Щось можна зробити із мінімальним бюджетом, а на щось доведеться витратитися більше.

Мама моя залишилася дуже задоволеною тим порядком, який я влаштувала на її кухні!

І що найголовніше – тепер ми ладнаємо і разом молимося за мого Миколу, мама нарешті зрозуміла, що я з ним щаслива.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page