fbpx
життєві історії
Я беру у чоловіка гроші на особисті речі у борг, Максиму пишу розписки. Тоді я не звернула увагу, що він не прокомпостував квиток і їздив з ним ще тривалий час. Через півроку ми скромно розписалися і зажили разом. Він збирав на квартиру. Максим запропонував мені підтримати його в цьому починанні, і ми почали відкладати разом. У перший рік шлюбу ми поїхали відпочивати на море. Тоді ми заощадили 20 000 гривень. Щасливий чоловік відразу ж поклав їх до себе на рахунок, хоч це були спільні гроші

Я познайомилася з Максимом на автобусній зупинці. Падав перший сніг, було дуже романтично. Тоді я не звернула увагу, що він не прокомпостував квиток і їздив з ним ще тривалий час. Через півроку ми скромно розписалися і зажили разом.

У чоловіка була дуже благородна мета. Він збирав на квартиру. Максим запропонував мені підтримати його в цьому починанні, і ми почали відкладати разом.

Поступово він заборонив мені витрачати зайві гроші на якісь дрібниці, такі як кава, походи в кіно і театр. Я не звикла жити таким чином, але змирилася. А що залишалося робити, адже це мій законний чоловік, якого я кохаю…

У перший рік шлюбу ми поїхали відпочивати на море. Провели час непогано, але досить нудно. Багато гуляли набережною, засмагали і купалися. Про те, щоб піти в кафе або купити сувенірів, і мови не могло бути. Мене такий розклад дуже не влаштовува, адже ми відклали на відпочинок 30 тисяч гривень. В останній день перебування на морі я таки вмовила Максима купити дешевий магнітик, який успішно вицвів через кілька місяців. Він ще два роки розповідав мені, як я необдумано витратила ті гроші, 15 гривень.

Вже тоді мене мало насторожити подібне ставлення до мене. Але я постаралася виправдати його. Адже Максим у цілому був хорошим чоловіком і завжди розумно пояснював свою поведінку. Тоді ми заощадили 20 000 гривень. Щасливий чоловік відразу ж поклав їх до себе на рахунок, хоч це були спільні гроші.

На другому році спільного життя він почав давати мені гроші в борг. Якщо мені потрібно було 500 гривень на білизну, я мусила написати розписку з точною датою повернення коштів. Якщо виникало прострочення, то я платила неустойку.

На третьому році шлюбу ми вже щосили заощаджували. Я ходила по два роки в одних і тих же речах, почала облизуватися на бутики з модним одягом і просто мріяла піти в кіно з подругами. Ми з Максимом жили просто біля телевізора. У вільний час я читала, а він рахував наші гроші і планував прийдешню покупку.

Через п’ять років ми назбирали потрібну суму. Залишилося просто вибрати квартиру і оформити угоду. І тут мій благовірний попросив перевести відкладені мною гроші на його рахунок. Мене раптом осяяло! Але ж він нічого не збирається купувати. Максим просто відкладає гроші, щоб вони були. І таке життя у мене буде завжди.

Того вечора ми дуже голосно з’ясовували стосунки. Я висловила йому все, що про нього думаю. А він вимагав мої гроші! Я зібрала свої речі, з’їхала до батьків і подала на розлучення.

Після суду я вперше зайшла в кафе, замовила собі каву з булочкою і відчула себе щасливою. Раптом я зрозуміла, що взагалі можу не економити. У мене достатньо грошей, щоб жити на широку ногу. Я обдумала всі можливі варіанти і вклала накопичені гроші у власний бізнес. Це було найбільше щастя, коли він почав приносити дохід!

А скоро з’явився мій колишній чоловік, все випитував скільки я заробляю і пропонував знову жити разом. Я його відшила і заблокувала в усіх телефонах.

Через деякий час я познайомилася з дуже хорошим хлопцем, Андрієм. Він дарує мені квіти і дорогі подарунки, проявляє увагу і ніколи не економить на дрібницях. Мені здається, що я закохуюся. Слава Богу, що я вчасно схаменулася, а то б досі б ходила в одних колготках по три роки і випрошувала гроші у борг на зубну пасту й шампунь!

Цілих п’ять років мого життя були витрачені на невдячні обтяжливі стосунки. Не повторюйте моїх помилок, дорогі жінки.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page