fbpx
життєві історії
Я безмежно любив дружину, але дізнався, що вона зустрічалася з іншим. Чотири роки тому розлучилися. Тільки йти мені було нікуди. Пожив на шиї у родини сестри. Зате знав, що у дитини є житло, адже залишив дружині двокімнатну квартиру. Перший внесок допомогли заплатити мої батьки, теща тоді сказала, що у них грошей немає, а решту виплачували вже вдвох. Хочу відсудити квартиру у колишньої і її чоловіка, а Яна говорить, що у мене совісті немає

Я безмежно любив дружину, але дізнався, що вона зустрічалася з іншим. Чотири роки тому розлучилися. Тільки йти мені було нікуди.

Батьки мої жили в іншому місті, у сестри – однокімнатна квартира, чоловік і двоє дітей. Вони, звичайно, дали притулок,але тільки на перший час. Через місяць я і сам зрозумів, що так далі не можна, і вирішив знімати житло. Знайшов кімнату в комуналці, став підробляти, щоб було чим і оренду оплачувати, і аліменти платити на дитину.

З донькою Марійкою я зустрічався майже кожні вихідні, дружина не перешкоджала, за це я був їй дуже вдячний, але з часом я дізнався, що їй самій було вигідно, щоб на ці два дні донька була зі мною.

На походи в кіно, кафе, купити щось марійці, теж потрібні були гроші, і я навчився обходитися малим, економив буквально на всьому. Зате знав, що у дитини є житло, адже залишив дружині двокімнатну квартиру.

Коли ми з Яною тільки одружилися, одразу вирішили, що нам потрібна однокімнатна квартира в Одесі. Звісно, хотілося житло просторіше, Яна вже була при надії, але вирішили, що поки обмежимося однією кімнатою і будемо економити, щоб зібрати на більш просторий варіант. В результаті підкопили грошей і зібралися брати двокімнатну, щоб у дитини згодом була своя кімната.

Перший внесок допомогли заплатити мої батьки, теща тоді сказала, що у них грошей немає, а решту виплачували вже вдвох. Дружині довелося навіть з декрету вийти раніше, щоб заробити, дочку віддали в садочок.

Ну а потім щастя сімейне скінчилося…

***

І ось після розлучення я вирішив, що не буду ділити квартиру, нехай Марійка живе в нормальних умовах.

Багато друзів і родичі говорили, що я втнув дурницю, але я не шкодував про те, що так зробив, поки не дізнався, що колишня дружина вийшла заміж і її чоловік буде жити з ними.

Тепер і сам вже зрозумів, що треба було тоді продати квартиру і купити собі хоч однушку. Вирішив поговорити з колишньою дружиною про це, сказав, що не згоден, щоб чужа людина жила у моїй квартирі,на всьому готовому, але вона дуже здивувалася.

Яна сказала, що якщо свого житла у нього немає, так що ж тепер виходить, вона повинна жити сама, не маючи права вийти заміж?

Тепер я опинився ще в гіршому становищі, адже якщо я зараз почну ділити квартиру, тоді вони зможуть купити собі лише однокімнатну квартиру, і моя дочка змушена буде жити в одній кімнаті з чужим їй чоловіком. Розумію, що потрібно якось вирішувати це питання, але що робити, не знаю. Чи все ж таки судитися?

Автор: Антон

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page