fbpx
життєві історії
Я була на заробітках в Греції 15 років. Чоловік, який не хотів працювати, залишився з дітьми, але вони вже не були маленькими – Вірі було 17 років, Олегу 14, мені на той час – 39 років. Я поїхала, висилала родині гроші. Леонід зробив ремонт в нашій квартирі, я оплачую доглядальницю своїй мамі і допомагаю фінансово свекрам. А зараз вже по однокімнатній квартирі мають і мої діти. Я дуже старалася і багато працювала, аби моя родина буда забезпечена і ні в чому не потребувала. Так сталося, що в Греції у мене народився в 47 років синочок від швидкого і красивого роману. Поки що приховувала це від своїх рідних в Україні. Я вирішила, що настав час зізнатися і приїхала з Давидом в Україну, в рідне місто. Я вирішили всім все розповісти і познайомити своїх дорослих дітей з братиком, а також офіційно розлучитися з чоловіком

Я була на заробітках в Греції 15 років. Чоловік, який не хотів працювати, залишився з дітьми, але вони вже не були маленькими – Вірі було 17 років, Олегу 14, мені на той час – 39 років.

Чесно кажучи, ми з чоловіком на той час разом лише заради дітей- побут і безгрошівʼя зʼїли наше любов. Чоловік дозволяв собі пригоди на стороні, але мені було байдуже.

Я поїхала, висилала родині гроші. Леонід зробив ремонт в нашій квартирі, я оплачую доглядальницю своїй мамі і допомагаю фінансово свекрам.

А зараз вже по однокімнатній квартирі мають і мої діти. Я дуже старалася і багато працювала, аби моя родина буда забезпечена і ні в чому не потребувала.

Дочка вже заміжня і сама має синочка, син ще не одружений, має автомайстерню, відкрити яку я йому допомогла фінансово.

В Греції я працювала на багатьох роботах: прибирала в будинках і готелях, на базах відпочинку, торгувала, була на зборі фруктів і овочів, мила посуд, доглядала людей похилого віку, робила манікюри-педикюри.

Останні роки я працюю старшою над персоналом з прибирання в мережі туристичних готелів. Платять добре і робота мені посильна, можу навіть сказать, що подобається.

Поступово я відкладала собі гроші на житло в Україні. Я вже розуміла, що жити й старіти разом з чоловіком не хочу.

Я мріяла про свій облаштований котедж-будиночок у передмісті, з гарним садочком і квітниками, мріяла, що до мене в нього будуть приходити діти-онуки.

Але сталося трохи все інакше, і я у тепер вчинити і жити далі, я ще не вирішила.

Так сталося, що в Греції у мене народився в 47 років синочок від швидкого і красивого роману. Я дуже люблю цю свою пізню третю дитинку, але поки що приховувала це від своїх рідних в Україні.

І ось я вирішила, що настав час зізнатися і приїхала з Давидом в Україну, в рідне місто. Я вирішили всім все розповісти і познайомити своїх дорослих дітей з братиком, а також офіційно розлучитися з чоловіком.

Але розуміння дорослих дітей і навіть мами я не зустріла. Всі мене осудили, лиш дві мої найкращі подруги сказали: ти їм все дала, а тепер живи своїм для себе і Давида, життям і будь щаслива.

Так я і вирішила зробити. А що мені лишилося? Подала на розлучення, квартиру лишила чоловіку. Живу зараз на орендованій, спілкуюся з подругами, провідую маму.

От тільки ще не вирішила, як бути далі: купити собі, як я мріяла, будинок в Україні, чи повернутися з синочком поки що у мирну сонячну Грецію, яка тепер вже теж – мій другий дім, де є робота і друзі.

Автор – Олена М.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page