fbpx
життєві історії
Я була в гарному настрої: вихідні, дача, друзі і знайомі, шашличок, рибалка – ну ніяк не хотілося скaндaлу, але і пускати до себе кого попало я теж не хотіла. Але поговоривши ще трохи з тіткою я здалася

У п’ятницю мені подзвонила тітка Таня, я якраз була у знайомих на дачі, і тільки-тільки продерла очі. Тітка радісно повідомила, що в понеділок до них у місто приїжджає якась Аня, яка приходиться нам родичкою. За матеріалами

Ну приїжджає і нехай приїжджає, я то тут при чому? Щоб я її зустріла?

У мене ж машини немає, буде вона зі мною і своїми речами трястися в тролейбусі, а потім буде розповідати своїм родичам що її тут не на машині зустріли. Адже було вже таке, я писала.

Виявилося все простіше – цю Ганну вирішили поселити у мене. Я коротко відповіла – «Ні» і закінчила розмову.

У нас тут на дачі одна історія сталася (весела) я про неї потім напишу, тому пів дня я була зайнята і телефон не брала. А там..куча дзвінків і кілька смсок з проханням прийняти дівчину.

Я була в гарному настрої: вихідні, дача, друзі і знайомі, шашличок, рибалка – ну ніяк не хотілося скaндaлу, але і пускати до себе кого попало я теж не хотіла. Але поговоривши ще трохи з тіткою я здалася.

До тітки Тані я ставлюся дуже добре, вона багато чого хорошого зробила для мене і для бабусі з дідусем. Одним словом, відмовити їй я неможу. До того ж за її словами дівчині потрібно всього ніч переночувати і все.

Я звичайно запитала у тітки чому її дочка не дасть притулок цій Ганні, у них двоповерховий будинок, невже не можуть прихистити дівчинку? Виявилося що Аня студентка і вчитися в коледжі і від мене їй набагато ближче добиратися.

Ну на одну ніч нехай переночує, до того ж я тільки в середу повернуся додому.

А сьогодні ближче до обіду зателефонував мій брат (у нього запасні ключі від квартири) і запитав про що я домовлялася з цієї Ганнусею і її мамою. Про маму я чула вперше.

Я розповіла про телефонну розмову з тіткою і про її прохання дати притулок цій Ані на ніч у себе. Брат відповів, – «Ну судячи по їх баулами вони не на одну ніч приїхали, добре, зараз з’ясуємо» і відключився.

А пару годин тому він подзвонив і розповів наступне: приїхав до дому, там на лавочці біля під’їзду ці дами сидять а поруч кілька великих сумок. Виявилося що вони приїхали шукати квартиру для Ганнусі і наївна мама думала що я пущу пожити їх на тиждень поки вони не знайдуть квартиру.

Читайте також:НАСТЯ БУЛА НА ТОЙ МОМЕНТ САМОТНЯ. І ВСЕ МЕНЕ РОЗПИТУВАЛА ПРО ВІКТОРА. ВСЕ ЇЙ БУЛО ЦІКАВО: ЯКИЙ ВІН, ЯК У НАС СКЛАДАЮТЬСЯ СТОСУНКИ. ЧИ ЛЮБЛЮ Я ЙОГО, АБО, ТАК, ПРОСТО ПОКИ РАЗОМ. – ЩО ТИ! ШАЛЕНО КОХАЮ! ЗНАЄШ, ВІН ТАКИЙ УВАЖНИЙ, ТАКИЙ НІЖНИЙ. І ВЗАГАЛІ, МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ, ВІН ОСЬ-ОСЬ ЗРОБИТЬ МЕНІ ПРОПОЗИЦІЮ. НАСТЯ ПОМІНЯЛАСЯ В ОБЛИЧЧІ…

Але лаятися з ними не довелося, тому що тільки-но вони побачили «спартанську» обстановку моєї квартири то були в шoці. Справа в тому що я до сих пір сплю на матраці і звикла вже до нього, тому поки купувати ліжко не планую.

Є ще два столи, пара стільців і табуреток, пуф і невелика переносна вішалка, ну ще на кухні плита електрична і холодильник, все.

Але вони відмовилися жити в таких умовах, без пральної машинки, телевізора, і спати як бомжі на підлозі (на матраці). У підсумку, поїхали вони до інших родичів.

Тітка пізніше дзвонила дізнавалася що й до чого, теж здивована була, каже просилися всього на одну нічку переночувати, а про пошук квартири ні слова.

Ну позитивний результат від цього випадку є. Ці родичі неодмінно рознесуть по всій рідні, що я живу небагато і що спати у мене навіть немає де і від цього думаю черги з бажаючих перекантуватися у мене в квартирі не буде.

facebook