fbpx

Я була в невістках і прекрасно знаю цю “кухню”, тому пообіцяла собі, що для обраниці сина буду найкращою навіть не свекрухою а – мамою. Але вийшло все геть не так. Кожне моє слово Олена перекручує і робить мене винною у всіх гріхах. А все почалось з ремонту. Ми ж домовились, що все вона зі мною узгоджує, бо як не крути, а це моя квартира. А мою кімнату робочі і зовсім не чіпають. А днями приходжу я додому, а біля дверей у смітнику мої вінілові пластинки, які я пів життя колекціоную

Я була в невістках і прекрасно знаю цю “кухню”, тому пообіцяла собі, що для обраниці сина буду найкращою навіть не свекрухою а – мамою. Але вийшло все геть не так. Кожне моє слово Олена перекручує і робить мене винною у всіх гріхах. А все почалось з ремонту. Ми ж домовились, що все вона зі мною узгоджує, бо як не крути, а це моя квартира. А мою кімнату робочі і зовсім не чіпають. А днями приходжу я додому, а біля дверей у смітнику мої вінілові пластинки, які я пів життя колекціоную.

Знаєте є такий вислів: “Невістка – чужа кістка.” Коли я була в ролі невістки, то так і було. З сім’єю чоловіка я не зжилася, свекруха завжди вважала, що її сину я не пара, тому зробила все, щоб нас розлучити навіть попри те, що в нас тоді була вже дитина.

Так я й лишилася сама з дитиною на руках, саме тоді я пообіцяла собі, що ніколи не буду такою, як та свекруха. І ось прийшов час і син Антон привів в наш дім невістку. Чомусь Олена одразу трішки насторожено і вороже до мене ставилася.

Я з усіх сил намагалася подружитися з обраницею сина, але схоже цього не було потрібно дівчині. Олена ніби спеціально все робила наперекір і не хотіла виконувати правила того дому, в якому живе.

Дівчині дуже не подобався інтер’єр нашої квартири, хоч я і спочатку не хотіла нічого міняти, але потім погодилася. Я дозволила зробити Олені ремонт, але головною умовою було – не рухати нічого в моїй кімнаті, а також радитися зі мною стосовно дизайну в квартирі. Дівчина ніби погодилася і ремонт розпочався.

А ось коли до діла дійшло, то вийшло так, що мене просто ставили перед фактом. Добре хоча б не рухали мою кімнату, але схоже не на довго. В мене є захоплення я довгий час колекціонувала вінілові пластинки і навіть мала робочий грамофон до них.

Ось нині приходжу додому і одразу поведінка невістки здалася мені підозрілою. Виявилося, Олена якраз зібралася викидати мої вінілові пластинки, які лежали в моїй кімнаті і нікому не заважали. Добре, що я вчасно прийшла, але цього я вже стерпіти не змогла.

Почала сперечатися з Оленою, я їй слово, а вона мені десять у відповідь…

“Обережніше будьте зі мною, якщо не хочете нажити собі ворога, все-таки я можу забрати у вас сина” – сказала Олена.

Це викликало в мене ще більший гнів, але я стрималася.

А тепер думаю, що ж це робити з тим? Як мені позбутися тої невістки? Чи що б ви зробили на моєму місці?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page