fbpx

Я була взагалі проти того, щоб молодший син одружився. Не тому, що мені не подобається його дружина, а тому що він ще надто молодий. У свої 27 років Женя тільки нещодавно влаштувався на роботу. До сина швидко дійшло, що на цю розкіш вони з дружиною витрачають більше половини своєї зарплати. Похвально. А зовсім скоро, перед цим Новим роком, син прийшов до мене із серйозною розмовою. Для ухвалення рішення думати довго не довелося

Я була взагалі проти того, щоб молодший син одружився. Не тому, що мені не подобається його дружина, а тому що він ще надто молодий. У свої 27 років він нещодавно влаштувався на роботу, але з упевненістю сказав, що зможе забезпечити сім’ю. Через свій темперамент чекати Женя ніколи не любив.

Вони розписалися з Людою півроку тому, одразу з’їхалися і почали винаймати житло.

Як це з усіма буває після життя на орендованій квартирі, до сина швидко дійшло, що на цю розкіш вони з дружиною витрачають більше половини своєї зарплати. Тоді молоді замислилися про те, що треба накопичувати на власну нерухомість. Начебто вирішили збирати гроші на перший внесок для іпотеки.

Похвально. А зовсім скоро, перед цим Новим роком, син прийшов до мене із серйозною розмовою.

Виявилося, Женя прийшов просити мене, щоби я переїхала на дачу. Тоді вони з дружиною швидше назбирають на іпотеку і поживуть якийсь час у моїй квартирі.

– Там же є вода та грубка, що тобі ще потрібно? Мамо, подумай, будь ласка. Коли ми назбираємо грошей на іпотеку, поміняємося назад, – я, чесно кажучи, здивувалася. Але для ухвалення рішення думати довго не довелося.

Я знала точно, що коли син оселиться у моїй квартирі, він розслабиться. Гроші на іпотеку збирати перестане. Та й навіщо, якщо можна жити у квартирі матері? Я знаю свого сина, з комфорту вибиратися нікому не захочеться. Перестане вирішувати дорослі проблеми – перестане розвиватися.

Крім того, жити на дачі я категорично відмовляюсь. Мені некомфортно. Я теж працюю, а до міста з дачі діставатися незручно. Заради чого мені переїжджати на дачу та жертвувати власним комфортом, щоб син остаточно виселив мене зі власної квартири?!

Наступного дня я сказала, що проти такої ідеї. Натомість я запропонувала матеріальну допомогу, щоб Женя з Людою жили на орендованій квартирі.

Син надувся, вони з невісткою довго зі мною не розмовляли, навіть на Новорічні свята не спілкувалися. Та й зараз стосунки у нас натягнуті після тієї історії. Тільки я вірю, що ухвалила правильне рішення.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page