fbpx
життєві історії
Я була з Валентиною в палаті, як прийшов її молодий чоловік. Він приніс Валі свіжозвареного бульйону, фруктів, овочів. Трохи посидівши почав збиратися додому. І тут сталося найцікавіше, Валя витягла з сумки гаманець, і дала йому чималу суму. Вже коли Сергій вийшов за двері, я почула від подруги за які такі заслуги все це. Про те, що він молодший за неї, і незаконний чоловік, я вже мовчу

Я була з Валентиною в палаті, як прийшов її молодий чоловік. Він приніс Валі свіжозвареного бульйону, фруктів, овочів. Трохи посидівши почав збиратися додому. І тут сталося найцікавіше, Валя витягла з сумки гаманець, і дала йому чималу суму. Вже коли Сергій вийшов за двері, я почула від подруги за які такі заслуги все це. Про те, що він молодший за неї, і незаконний чоловік, я вже мовчу.

***

В одне з моїх чергувань поступила жінка, заповнюючи картку я зрозуміла що це моя подруга дитинства, ми давно перестали спілкуватися, навіть не пам’ятаю чому, а потім і зовсім обірвали всі зв’язки.

Лікування у неї пройшло успішно, Валентина відійшла від наркозу і навіть згадала мене, ми встигли з нею перекинутися парою фраз і я знову взялася до роботи.

Тим часом до Валі прийшов молодий чоловік. Сергій приніс їй бульйон, фрукти і молочку, вони мило поговорили.

Валя дістала гроші з гаманця, передала чоловікові той її поцілував і вони попрощалися.

Сергій на вигляд набагато молодший за неї, приємного вигляду.

Валя мені розповіла що це її цивільний чоловік, на десять років її молодше, та загалом то це і не має великого значення, любов є любов.

У Сергія земельна ділянка на якій вони затіяли велике будівництво, живуть в квартирі Валі на її зарплату, свою зарплату він пускає в будівництво.

Валя працює у великому магазині будматеріалів і багато бере з невеликою знижкою, працює в кілька змін щоб на життя вистачало.

Весілля вони планують після того як побудують будинок.

Це все добре пораділа я за подругу, а гроші ти йому на що дала, запитала її я?

Як на що, це за їжу яку він мені приніс.

Звичайно це не моя справа, але я була здивована.

Валя так ти що, з глузду з’їхала?

Гаразд молодше, живуть люди і з більшою різницею у віці, але щоб брати гроші за їжу для коханої жінки в лікарню це вже занадто!

Ось добудує Сергій будинок і втече, а ти то з чим залишишся?

Валя нічого не відповіла на це, за час моїх вихідних її виписали, а телефонами ми так і не обмінялися.

Минуло роки два і ми випадково зустрілися з Валентиною в парку, зайшли в кафе і розговорилися за чашкою кави.

Як виявилося я була права, як тільки будинок добудували він з Валентиною і розлучився.

Одружився на дівчині, вже й дитина в них є.

Тільки ось після лікарні Валя стала менше вкладати здоров’я і фінансів в будівництво, але ж виявляється перед операцією наречений умовляв продати її квартиру щоб будівництво швидше закінчити. Добре що одумалася, а то б такого накоїла, що й жити не було потім де…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page