fbpx

Я би така, щоб мій син навіть розлучився з невісткою. Ну як так можна було недолуго назвати обох синів, та ще й за відсутності сина вдома! Коли народився перший онук, Вітя служив на Донеччині у 15-му, зараз він теж боронить Україну, а невістка привела на світ другого сина

Мені ще тільки 53 роки і я цілком розумію, як моїм онукам в школі буде з такими іменами, які їм дала моя невістка Ольга. Ну сміх і гріх, інакше не скажеш!

Справа в тому, що обох онуків невістка народила за відсутності мого сина Віті вдома.

Сталося так через те, що Віктор у нас військовий.

Коли народився перший онук, Вітя служив на Донеччині у 15-му році, а зараз він теж боронить Україну, а невістка привела на світ другого сина.

До неї на цей час щоразу приїздить її мама на кілька місяців і живе з ними, до слова, у моїй квартирі, яку я віддала сину й невістці пожити, поки вони не куплять свою.

Але я не про те, а про імена для хлопців, які вибрала Оля! Це ж ні дати, ні взяти! А синові що лишалося, якщо він не вдома і реєстрували діток без нього? Тільки прийняти і погодитися. Але я б так незробила на його місці!

Зі мною, до речі, теж ніхто не радився, Оля не попереджала мене, як буде називати онуків, і не питала, чи подобаються мені такі імена.

Ну а як, скажіть, вони можуть подобатися???

Це ж треба було додуматися – назвала хлопців Антон і Едік!

От як моїм онукам в школі буде з такими іменами, які їм дала моя невістка Ольга??? Ну сміх і гріх, інакше не скажеш!

Ну а взагалі це повна неповага до мого сина, якщо чесно, називати синів, не дослухавшись до його думки.

Ви не подумайте – я ж запитувала у Віті, чи вони разом вибирали синам імена. І син сказав, що це вибір тільки Олі. Ну як так?

Я би така, щоб мій син навіть розлучився з невісткою, і не тільки через імена онуків, а просто через те, що його поважати в його ж родині ніхто не буде.

А він би, чесне слово, знайшов ще собі гідну дружину. От тільки дітей, звичайно шкода в разі розлучення, але мій Вітя, я впевнена, і при такому розвитку подій зміг би залишатися хлопцям хорошим і гідним батьком.

Автор – Раїса К.

Фото – спеціально для ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com забаронено.

You cannot copy content of this page