fbpx
життєві історії
Я часто бачила Андріяну на дитячому майданчику, вона, як і я, молода матуся. Не раз ми з мамочками обговорювали її за спиною (в доброму розумінні). Вона виглядала досить забезпеченою, а про її чоловіка можна розказувати годинами: добрий, красивий, уважний. Цього недільного дня, побачивши її, я відчула неладне і вирішила підійти

Я часто бачила Андріяну на дитячому майданчику, вона як і я, молода матуся. Не раз ми з мамочками обговорювали її за спиною (в доброму розумінні). Вона виглядала досить забезпеченою, а про її чоловіка можна розказувати годинами: добрий, красивий, уважний. Цього недільного дня, побачивши її, я відчула неладне і вирішила підійти.

З Андріяною ми познайомилися в дитячому парку розваг років зо три тому, коли разом гуляли зі своїми молодшими дітьми. Мені здавалося, що у них зразкова сім’я.

Виявилося, що не тільки мені так здавалося. Андріяна сама так думала, а насправді все далеко не так.
Сьогодні я зустріла Андріяну на вулиці. Вчора пройшов дощ, стало трохи прохолодніше і всі подалися з квартир на вулицю.

Андріяна виглядала сумною. Ми з нею розговорилися і вона розповіла про свої події, що сталися за останній час.

Далі від імені Андріяни:

– З чоловіком ми одружені 19 років, у нас двоє дітей, як ти знаєш. Старша вже вчиться в коледжі, їй 17 років, а молодший син Микита йде в школу в перший клас. До речі, наші діти в одній школі вчитися будуть.

Так ось, все добре, я працюю і підробляю бухгалтером віддалено, у чоловіка свій бізнес. Я встигаю і за дітьми дивитися, і за будинком, і за чоловіком доглянути. Раз на рік обов’язково відпочинок на морі. Не життя, а мрія.

– Так, Андріяно, я пам’ятаю, як всі на твого чоловіка дивилися. – сказала я. – Але якщо з чоловіком все добре, то що трапилося? Надіюсь усі здорові?

– Ех, ніхто нічого не знає, – сумно відповіла Андріяна. – У чоловіка бувають періоди, ну один-два рази в три місяці, коли він “належить сам собі”. Це може бути рибoловля з друзями або зустріч з товаришами по службі, та може просто поїхати до мами і відпочивати від нас з чаркою в руках. Головне, щоб його ніхто не чіпав, а потім він відходить і знову зразковий сім’янин.

Я багато років думала, що Андрій мені вірний. Так, з його здібностями шифруватися йому краще було в розвідники йти. Уявляєш, у нього вже 10 років коханка є! Одна і та ж, а я навіть нічого і не підозрювала. 10 років!!! Він так просив сина, що я здалася. А в цей час у нього ця Маруська була. І що він у ній знайшов? Старша нас на три роки, і до того ж заміжня була, чоловік у неї пішов з життя пару років назад. У неї два сини є, а ще вона подарувала моєму чоловікові дочку. Їй вже 4 роки. Андрій точно впевнений, що дитина його.

Слухай, Андріяно, ти стільки років навіть і не підозрювала про це. Як ти змогла дізнатися?

– Чоловік проговорився випадково. Навіть не мені, а синові. Семирічній дитині!? Андрій запропонував Микиті  поспілкуватися з молодшою ​​сестричкою. На що син відповів, що у нього є тільки старша сестра. А цей дивак дістав звідкись фотографії та став показувати дитині. А Микитка мені розповів.

Ну, я притиснула Андрія і він розговорився. Поки я працювала як кінь, він гуляв зі своєю Маруською. Пізніше він її влаштував до себе на роботу, щоб більше часу проводити разом. Поки я була в лікарні, вони жили практично разом. Добре, що розуму вистачило додому не притягти.

– Андріяно, що робити тепер будеш?

– Однозначно розлучатися. Правда Андрій, як почув про розлучення, прибіг і назад проситься. Знає ж, що я на розділ майна подам, фірму і машину доведеться ділити. Як добре, що хоч квартира на дітей записана, а то хіба мало що.

Він мені твердить, що люблю не можу, а я йому не вірю. Досить вже, 10 років обманював. Нехай котиться до своєї Маруськи і живе з нею. А я не хочу більше такої сім’ї.

Ось так в житті буває. Живеш з людиною, повністю довіряєш, ділишся своїми таємницями і мріям, а він живе подвійним життям. Сподіваюся, що у Андріяни вийде вибратися з цього бруду і знову повернути довіру до людей.

Миру та добра вам, друзі!

Фото ілюстративне – hellozdrowie

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook