fbpx

Я чекав на підвищення кілька років. Коли це нарешті сталося, я сильно змінився і перестав себе контролювати. Я навіть уявити не міг, що це переверне моє сімейне життя з ніг на голову. “Ти виглядаєш дуже втомленим”, – сказала мені дружина вранці. І я сам це розумів і бачив, оскільки спав десь годинки три, не більше. Та в той момент мені захотілося сісти за комп’ютер, я думав, що поснідаю пізніше. Але щось шепотіло мені на вушко, що це не добра ідея

Я чекав на підвищення кілька років. Коли це нарешті сталося, я сильно змінився і перестав себе контролювати. Я навіть уявити собі не міг, що це переверне моє сімейне життя з ніг на голову.

Старші люди кажуть, що все прийде тоді, коли це призначено Всевишнім. Я не знаю, чи можна назвати це долею чи Всесвітом. Довгий час я думав, що це так. Тому я спокійно чекав підвищення на роботі. Але коли я нарешті його дочекався то зрозумів, що не все так просто…

Я працюю у великій компанії, яка має філії в різних країнах Європи. Хоча ми ростемо, я провів п’ять років на одній посаді. Без можливості рухатися вперед і вдосконалювати свої навички. Я знаю, що це може здатися надуманим, але якщо ви робите одне й те саме так довго, вам стає нудно.

Тому я сказав своєму начальству, що хотів би отримати підвищення, щоб самовдосконалюватися, допомагати компанії тощо. Усе, що люблять чути керівники.

Це відбулося не відразу. Мені довелося чекати на свою мрію кілька років. Потім мені повідомили з відділу кадрів, що моє підвищення – “виконано”.

Я був такий щасливий, що навіть не дочекався, коли це все оформиться офіційно. Я запросив свою дружину на смачну вечерю, і хоча я, мабуть, єдиний, хто розмовляв в цей момент, вона теж була щаслива за мене.

Так, я нарешті здійснив свою мрію! Я переїхав до власного офісу, де я міг спокійно працювати. Я подумав, що мені знадобиться кілька днів, щоб увійти в ритм нового життя. Тому спочатку я пізно йшов додому і іноді навіть на вихідних сидів за комп’ютером.

Моя дружина терпляче чекала, поки мине початковий порив. Але я не зупинявся. Я навіть не помічав цього, поки одного разу дружина не сказала мені, чи я часом не перебільшую.

“Що ти маєш на увазі?” – запитав я, відводячи очі від комп’ютера.

“Вечір п’ятниці, а ти досі працюєш. Хіба це не нормально?” – запитала вона.

“Не знаю, я просто звик”, – відповів я і продовжив роботу. Коли я ліг спати близько другої години ночі, я зрозумів, про що говорила моя дружина. Я думав про це до ранку.

“Ти виглядаєш дуже втомленим”, – сказала мені моя дружина вранці. І я сам це розумів і бачив, оскільки спав десь годинки три, не більше. Та в той момент мені захотілося сісти за комп’ютер, я думав, що поснідаю пізніше. Але щось шепотіло мені на вушко, що це не добра ідея.

Я сказав про це своїй дружині. Вона обійняла мене, дала чудовий сніданок і заборонила працювати у вихідні. Деякий час я думав, але потім погодився. Після цього ми разом обговорили, чому я так багато працюю.

Виявилося, що крім керівництва і якогось ідеологічного спрямування, у мене є потреба контролювати все, що роблять мої підлеглі. Коли вони не працюють, а я закінчую свою роботу, я все ще перевіряю їхню. А це дорога в нікуди. Я повинен більше довіряти своїм підлеглим.

Мабуть, я настільки серйозно поставився до нової посади, що не хотів помічати все, що твориться навкруги.

Я просто маю змінитися. Або я, або робота в цьому стилі. У ті вихідні я вперше за довгий час добре виспався. Як тільки почнеться понеділок, я планую все змінити…

В кінці просто хочу подякувати своїй дружині за віру в мене, а найголовніше – підтримку! Не знаю, до чого б в мене дійшло, якби не ця мудра жінка…

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page