fbpx

Я деякий час не могла оплатити карткою покупку, тому засмучена пішла до консультанта в банк. Виявилося, що вона пуста, більше того, я ще й в мінусі. Додому я йшла сама не своя, а на сходовій клітці мене чекав якийсь чоловік, який почав вимагати повернення коштів. “Якщо не віддаш, я винесу з квартири все”. Звісно, я розлучилася з Олегом. А недавно я дізналася, що колишній “позичає” в нашої дочки “кишенькові”

Я вже всі сльози виплакала. Це дуже важка і не проста ситуація. Річ в тім, що я не можу знайти дорогу до своєї дванадцятирічної дочки. Вона хоче жити з батьком, який колись повівся з нами дуже не красиво…

Після 12 років шлюбу я дізналася, що мій чоловік не бачить своє життя без “ігор”. Після розлучення я, як можу піклуюся про дочку, але дванадцятирічна Кіра все одно хоче переїхати до батька, який не звертає на неї жодної уваги.

У мене чергова суперечка з моєю дочкою Кірою. Вона не може зрозуміти, що я не дозволю їй поїхати з друзями на вихідні кудись за місто з ночівлею. Її складний вік дається мені в знаки… Але це не найгірше, що зі мною сталося за останній рік.

Одного “прекрасного” дня я хотіла оплатити покупку карткою, а термінал постійно повідомляв, що транзакцію неможливо здійснити. Щоб вирішити цю ситуацію я пішла у банк, де працівник сказав мені, що всі кошти з рахунку зняті. До всього я була ще й в мінусі…

Перш ніж мій чоловік встиг мені це пояснити, у квартирі мене чекав дивний чоловік і сказав, що мій чоловік позичив у нього велику суму грошей і хоче її повернути. Навіть ціною того, щоб з моєї квартири вивезли всю техніку. За кілька днів я зустріла інших схожих хлопців і протягом наступних кількох тижнів подала на розлучення. Мій чоловік не міг з цією справою зупинитися…

Ми з чоловіком оголосили дочці, що розлучаємося. “Кірочко, ти для нас обох найголовніша в світі, і ми завжди будемо поруч з тобою”, – запевнила я дочку. Вона сприйняла це добре. Я ніколи не говорила погано про її батька. Я завжди намагалася підтримувати їхні стосунки.

Я часто відчувала втому. Після роботи я йшла додому, займалася з дочкою, займалися домашніми справами або возили її куди потрібно. Я ще працювала ввечері вдома, тому що мала дві роботи.

Кіра могла бути сердитою, коли щось вимагала від мене. Вона завжди емоційно висловлювала своє невдоволення тим, що вона чогось не може або не має, а інші мають. А останнім часом вона почала використовувати крилату фразу: “Тато все одно кращий, і коли мені виповниться п’ятнадцять, я переїду жити до нього. Тато мене розуміє, на відміну від тебе”. Слова Кіри раз у раз бринять в моїй голові.

Коли настрій у дочки покращився, я з нею порозмовляла. Я дізналася, що колишній чоловік забирає “кишенькові” гроші у моєї доньки і дуже не гарно відгукується про мене.

Він мене паплюжить і говорить їй одне й те саме: “Якби від мене щось залежало, Кіра, я б тобі все дозволив. Мама тобі все життя все буде забороняти. Вона зіпсує тобі не лише дитинство та юність, а й життя в цілому. Ти ж знаєш, що мама мене виставила за поріг. Вона не така вже і добра”.

Я намагався пояснити ситуацію Кірі. Я вперше відкрила їй очі на причину нашого з ним розлучення. Також я пішла до колишнього чоловіка, і вперше в житті я була такою сердитою…

Він не усвідомлює, що робить з рідною людиною, і наскільки безвідповідально поводиться і розкидається фразами. Якщо він хоче жити своїм “звичним” життям, нехай живе, але він не потягне нашу дочку за собою.

Якщо до того дійде, я через суд забороню Кірочці спілкуватися з таким татом…

А щоб вчинили на моєму місці ви?

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page