fbpx
життєві історії
– Я дізналася що їх двоє. Але люблю їх обох, вони на стільки різні, на стільки ж і улюблені

Я закохалася в хлопця буквально по вуха! Ми познайомилися на дискотеці, він був як з моєї картки бажань! Гарний, високий, чорнявий з променистою усмішкою, він просто мрія!

Ми почали спілкуватися, такий він цікавий, стільки знає смішних історій, все було як в кращих романтичних комедіях.

Одного разу я йшла на роботу, і побачила його, що йде в магазин, він якось нервово сіпнувся, але було очевидно, що він почув.

Я неприємно здивувалася такій поведінці. Зайшла в магазин за ним, це був не великий магазинчик з книгами і канцелярією.

Я його одразу побачила. Поки йшла до нього назустріч, він подивився на мене, але ніби наскрізь. Я все одно підійшла і широко посміхнулася. На мене подивився мій хлопець, але якийсь інший. Відразу мені сказав: «Я не Саша, я його брат Андрій».

Я подумала, що це розіграш, тому що вони були на одну особу, але дивлячись на нього, я зрозуміла, що він не жартує. Буркнувши щось на прощання він розвернувся і пішов.

Читайте також: Сумна історія моєї сестри

Так я дізналася, що їх двоє. Розповіла про це Сашкові, він сказав, що вони з Андрієм повні протилежності і практично не спілкуються.

Я б з радістю викинула цей інцидент з голови, але цей Андрій скалкою засів не тільки в моїй пам’яті, але і, здається, в моєму серці. Відносини з Сашком були чудові, але іноді він був занадто легковажним і безтурботним. З Андрієм я більше не бачилася, але кожен день згадувала його, дивлячись на Сашка.

Ми перетнулися на ювілеї його батька. Андрій не зводив з мене очей. Ближче до кінця вечора запросив на повільний танець.

Ми мовчки потанцювали, і в кінці він сунув мені серветку зі своїм номером телефону, шепнув мені на вухо: «подзвони мені». Два наступні дні я провела в якійсь лихоманці.

Я брала телефон і він трясся так, що кілька разів впав, я викинула злощасну серветку і через хвилину вже в паніці рилася в відрі. Звичайно я подзвонила, ми зустрілися.

З цього моменту моє життя перевернулося. Я мучуся докорами сумління кожен день. У кожного є свої недоліки і є яскраві гідності.

Я люблю їх обох, вони на стільки різні, на стільки ж і улюблені. Я знаю, так робити погано, але відтягаю рішення, яке змінить моє життя. Я заплуталась.

facebook