fbpx

Я довго мовчала, а не раз і закривала очі на витрати чоловіка на дочку, від попереднього шлюбу, але те, що вимагає від батька Тетяна тепер, це вже занадто. То я маю на собі і на синочку економити, бо вона, дівка, якій двадцять один рік, не може сама на свої забаганки заробити. Я розуміла, коли виходила заміж за Бориса, що буде не легко, бо він вже був розлучений і виховував дочку, але не на стільки

Я довго мовчала, а не раз закривала очі на витрати чоловіка на дочку від попереднього шлюбу, але те, що вимагає від батька Тетяна тепер, це вже занадто.

То я маю на собі і на синочку економити, бо вона, дівка, якій двадцять один рік, не може сама на свої забаганки заробити.

Я розуміла, коли виходила заміж за Бориса, що буде не легко, бо він вже був розлучений і виховував дочку, але не на стільки…

Колишня дружина Бориса не дуже спішила працювати, а лише так, для себе, а ось дочку повинен був забезпечувати повністю тато. Я трішки злилася, бо не вважаю це нормальним, мама також повинна брати участь у фінансах для дитини, але це їх справи, я вважаю.

Борис Тетяну де тільки не возив. І кіно і Карпати і дорогі подарунки, особливо на ювілеї. Не буду обговорювати чоловіка, але йшло на його дочку дуже багато грошей, а інколи і моїх, коли Борису не хватало до якоїсь покупки.

Саме забаганки Тетяни і привели нас з Борисом в сімейний бізнес.

Я сама бухгалтер за освітою, тому дуже виручала Бориса на фірмі.

В нас є спільний син з Борисом, але ви знаєте, я сама відчувала, що Тетяну він любить більше. Сам же Борис пояснював це тим, що Тетянка ж без батька росте, а наш Андрійко має і маму і тата.

Але наскільки я розумію, у їх розлученні винна колишня Бориса, то чому той взяв всю провину на лише на себе?

І ви знаєте, коли ми стали займатись бізнесом, я думала, що тепер грошей для нас вистачить, але ні.

Збільшились наші з чоловіком доходи, і миттю збільшились забаганки Тетяни. І відразу ж наголошу, що дівці вже двадцять один рік.

Недавно вона заявила батькові, щоб той сам вибрав для неї подарунок, або ж нехай купить двокімнатну квартиру їй, або ж хорошу автівку і з салону обов’язково.

Я ж думала, Борис її на місце поставить, але схоже він вирішив тягнути свою дочку до пенсії на своєму горбі.

Мої вмовляння не допомагають. Борис вперся, що його обов’язок придбати Тетяні квартиру.

– Я обіцяю, на цьому моя допомога закінчиться.

Але я цьому вже не вірю. Вже не раз було це “востаннє”.

І тепер виходить ми з сином знову маємо на собі економити, бо Борис же батько і Тетяни, а їй треба квартиру…

Як з тим боротися? Як пояснити чоловіку, що він не зобов’язаний виконувати любу примху дочки, що вона вже не маленька дівчинка і що в неї є ще й мама?

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page