fbpx
життєві історії
Я довго не наважувалася почати розмову з сином, але Сашко почав її першим. Виявилося, за час хвороби він закохався у Віру, і вона відповіла взаємністю. Після почутого я була готова провалитися крізь землю. Так, Віра була молодша за мене на чотири роки, але старша за сина на двадцять років! Навіщо мені така невістка? Адже я мрію про онуків! Я розірвала відносини з Вірою, посварилася з сином, але у відповідь чула одне:

Коли народився мій син Сашко, мені було двадцять чотири. З його батьком ми не були в шлюбі. Скільки себе пам’ятаю, я завжди мріяла про сина, тому дитину народила для себе. Від батьків мені дістався невеликий бізнес, і завдяки цьому я була абсолютно незалежною жінкою. Коли з’явився син, він став для мене світлом у віконці.

на довгі роки син став для мене єдиним коханим чоловіком на світі.

Після того, як Сашкові виповнилось чотирнадцять, я дозволила собі особисте життя і вийшла заміж. Син прийняв мого чоловіка і я насолоджувалася сімейним щастям. Але трапилася біда. Ми з чоловіком відпочивали на узбережжі океану, коли нам додзвонився друг Сашка і повідомив новину –
син потрапив в аварію і знаходиться в лікарні.

Через погоду ми не змогли швидко вилетіти, довелося затриматися на два тижні. Але я знайшла
вихід – зателефонувала подрузі і попросила подбати про мого сина.

Сашко встав на ноги за два місяці. Весь цей час подруга Віра була поруч з ним. Я була їй вдячна. Після пережитого син несподівано швидко подорослішав, його часта задумливість і тривожність
хвилювали мене.

Я довго не наважувалася почати розмову з сином, але Сашко почав її першим. Виявилося, за час хвороби він закохався у Віру, і вона відповіла взаємністю. Після почутого я була готова провалитися крізь землю. Так, Віра була молодша за мене на чотири роки, але старша за сина на двадцять років! Навіщо мені така невістка? Адже я мрію про онуків!

Не заперечую, вона була красива, струнка і виглядала молодше своїх років, але все ж різниця у віці
була колосальною. Я розірвала відносини з Вірою, намагаючись довести їй помилковість їх зв’язку, посварилася з сином, але у відповідь чула одне: «Це любов».

Я не хотіла миритися з ситуацією і цілий рік намагалася напоумити сина. Але мої дії тільки зміцнювали цей союз. Скінчилося все тим, що Сашко пішов жити до своєї коханої. Я була пригнічена і в підсумку захворіла.

Ситуацію врятував чоловік. Він дбайливо змусив мене подивитися на ситуацію не очима матері, а очима
жінки. Він переконав мене, що різниця у віці – головне, значення мають лише справжні почуття. Син з Вірою одружилися і подарували нам внучку! Але пройшло близько двох років, перш ніж я змогла прийняти невістку.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook