fbpx

Я думаю про розлучення дедалі частіше. Чоловік вирячився в телевізор, у другій кімнаті живе донька. Вже сил моїх ніяких немає на це сімейне життя. Безкінечний посуд, приготування їжі, яка одразу закінчується, прибирання, після якого одразу знову брудно. Як я помилялася! За кілька років нам вдалося внести перший внесок за квартиру. Відсотки капали і тепер там пристойна сума грошей

Вже сил моїх ніяких немає на це сімейне життя. Безкінечний посуд, приготування їжі, яка одразу закінчується, прибирання, після якого одразу знову брудно.

Коли я була молодша, мені здавалося, що я стану найщасливішою жінкою на планеті, коли вийду заміж. А коли в мене з’явиться дитина, то щастя це вмить подвоїться або навіть потроїться. Як я помилялася! Не знаю, що роблять після весілля інші пані, але я почала працювати як віл.

Ми з чоловіком дуже хотіли своє житло, тому постійно працювали понад норму. За кілька років нам вдалося внести перший внесок за квартиру. Потім я носила дитинку, але працювати не перестала аж до народження малюка.

Ідея заробити якнайбільше грошей, щоб влаштувати своє гніздечко, змінилася зароблянням грошей на майбутнє навчання дитини. Ми з Микитою до цього питання вирішили підійти ґрунтовно. Нині нашій дочці 6 років. У вересні йти до школи. А я просто не витримую. Робота-дім, дім-робота. Ось і все моє життя.

Встаю рано вранці, приводжу себе в порядок, потім буджу дочку та чоловіка. Збираю дитину на підготовчі гуртки. Приходжу додому пізно увечері, готую вечерю.

Мене вже від цього готування просто верне. Адже я зовсім не люблю стояти біля плити. Моя воля, я вже давно найняла б нам якусь куховарку і прибиральницю. Але чоловік проти. Каже, що пускати до хати чужих людей не хоче.

У цьому кругообігу я банально не знаходжу часу на себе! від слова зовсім. Не пам’ятаю, коли я востаннє читала книгу, хоча раніше читання було моєю пристрастю.

У вихідні ситуація не змінюється. Чоловік вирячився в телевізор, у другій кімнаті живе донька. А мені і їй час треба приділити, і з чоловіком побути. Особистого простору – нуль.

Я думаю про розлучення дедалі частіше. З самого початку нашого спільного життя з Микитою я відкладала гроші, щоби була фінансова подушка безпеки. Відсотки капали і тепер там пристойна сума грошей. Я навіть не проти купити собі окрему квартиру та жити там.

Нема вже сил просто, здоров’я ні до біса. Як інші справляються? Жінки, розкажіть! Буду вдячна за поради й підтримку.

Фото – ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page