fbpx
життєві історії
Я дуже боюся сказати Мирону про це. Напевно, потрібно розповісти свекрусі, і ми разом вирішимо, що робити. Мої свекри обожнюють наших дівчаток, задаровують їх подарунками, на вихідних забирають до себе. У мене чоловік хороший, але іноді може і розлютитись, відстоюючи свою точку зору

У мене третя вагітність. Коли ти любима і любиш свого чоловіка, можна сміливо ще народжувати дітей. Адже дитина, народжена в любові, обов’язково буде здоровою, міцною і щасливою.

Я вдячна Мирону за те, що він у мене є. Я, чесно кажучи, не уявляю себе поруч з іншим чоловіком. Мій чоловік – моя опора і підтримка. До речі, у нього дуже хороші батьки, що важливо для прекрасних відносин в сім’ї.

У нас є дві дочки. Коли Мирон дізнався, що я знову вагітна, він постійно мріяв про сина. Я, чесно кажучи, не уявляю, як йому сказати правду. Минулого тижня я дізналася, що у нас знову буде дівчинка.

Я думаю, що Мирон сильно засмутиться. Але я теж хотіла хлопчика, проте вже змирилася з тим, що буде знову дочка. Відверто кажучи, мати трьох дівчаток теж добре. Вони будуть підтримувати один одного, навіть коли виростуть і у них будуть свої сім’ї. Мої доньки теж налаштувалися, що у них буде братик. Крім того, і ім’я йому придумали вже.

Чи варто сказати чоловікові зараз чи краще почекати до народження дитини? Мій батько, коли я народилася, теж засмутився. Ми з сестрою дві дівчинки в нашій родині. Але потім з часом звик. Він навіть з пологового будинку не хотів мене забирати. Просто сказав моїй мамі: “приїдеш одна з дитиною на таксі, а я вдома буду чекати”. А потім і займався зі мною, і гуляв, вчив спорту, автівку навчив водити. До сих пір дуже дбайливо ставиться і до мене, і до сестри.

Значить, і мій Мирон звикне. Головне в житті, щоб наші дітки були здорові, а стать майбутньої дитини не має значення. До речі, з двома нашими доньками, яким 7 і 9 років, мій чоловік не дуже ладнає. Він швидко від них втомлюється, і постійно говорить: “йдіть до мами”. А в цілому, добрий і чуйний батько.

Може якось підготувати його? Запитати, що він думає про народження третьої доньки? Я буду багатодітною матір’ю, а це така відповідальність. Чому чоловіки хочуть сина, спадкоємця? Він говорив мені, що з народженням сина буде сам ним займатися. А з донькою, виходить, що не буде?

Я дуже боюся сказати Мирону про це. Напевно, потрібно розповісти свекрусі, і ми разом вирішимо, що робити. Мої свекри обожнюють наших дівчаток, задаровують їх подарунками, на вихідних забирають до себе. У мене чоловік хороший, але іноді може і розлютитись, відстоюючи свою точку зору.

Мій чоловік постійно дивиться на сім’ю свого брата, у якого два сина, і безпосередньо говорить мені: “подивися які маленькі, чудові чоловіки”. Мені прикро. А чим наші дівчатка гірше?

Тому й не знаю, як бути? Як сказати Мирону, щоб він не засмутився, а підтримав мене. Краще зараз чи вже після пологів? Що скажете?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – lelum

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook