fbpx

Я дуже хочу, щоб мама жила добре! Але цьому заважає моя бабуся, з якою мама мешкає в іншому місті. У бабусі, до речі, 5 дітей, а доглядає її чомусь моя мама. Бабуся завжди висловлювала своє невдоволення дітям, знецінювала їх, і в останні роки її діти, яким по 50-60 років, уже просто мовчки виконують усі побажання бабусі. Всі діти добре влаштовані та живуть у достатку, як і бабуся. Ніхто з нею не сперечається, окрім моєї мами. Останні 2 роки сестри мами почали мені дзвонити, щоб мама ходила тихо і не загострювала обстановку, не сперечалася з бабцею. Пропоную мамі переїхати у свою квартиру. Тітки мої кажуть, що я маю мамі відправляти гроші, допомагати їм обом

Я дуже хочу, щоб мама жила добре! Але цьому заважає моя бабуся, з якою мама мешкає в іншому місті. У бабусі, до речі, 5 дітей, а доглядає її чомусь моя мама.

Я сама вже мама, заміжня, маю сина. Живемо окремо із чоловіком, я єдина дитина в родині. У мене є мама, яка живе разом із бабусею в іншому місті. У бабусі всього 5 дітей, з якими вона вічно конфліктує.

Знаєте, оці періоди – свята, дні народження, коли вся родина збирається разом – це найважчі дні в моральному плані, коли всі між собою сперечаються і конфліктують. Я вже кілька років намагаюся не їхати на збори сім’ї, хочу себе, чоловіка та сина відгородити від цього всього.

Я знаю напам’ять, як пройдуть дні, коли всі збираються, адже я жила з дитинства з мамою та бабусею. Бабуся завжди висловлювала своє невдоволення дітям, знецінювала їх, і в останні роки її діти, яким по 50-60 років, уже просто мовчки виконують усі побажання бабусі, аби не було чергового конфлікту.

Всі діти добре влаштовані та живуть у достатку, як і бабуся. Ніхто з нею не сперечається, окрім моєї мами. А суперечки з бабусею призводять до мовчання, бабуся мовчить 3-4 місяці, не їсть нормально. Останні 2 роки сестри мами почали мені дзвонити, щоб мама ходила тихо і не загострювала обстановку, не сперечалася з бабцею.

Вони кажуть, щоб моя мама просто була терплячою, тихо йшла з кімнати, якщо її бере невдоволення й роздратування, але не далеко – раптом бабусі стане погано. Я пропоную мамі переїхати до нас, але вона хоче допрацювати до пенсії 5 років, каже, що згодом приїде.

А що робити ці 5 років? Як бути у спокої? Пропоную мамі переїхати у свою квартиру, вона не хоче і боїться самотності. Порадьте, як мені вчинити?

Я дуже втомилася від цих чвар і днів, коли ти як на пороховій бочці живеш. Тітки мої кажуть, що все залежить від мене, що я маю мамі відправляти гроші, допомагати їм обом.

Але в мене не таке фінансове становище. Я в мами грошей не беру, але доки не вдається допомагати, у самої син маленький, у чоловіка не дуже з роботою.

До того ж, я не сказала б, що мама має фінансові проблеми, має гарну зарплату, улюблену роботу. Бабуся теж нормальну пенсію отримує, вона багато років на держслужбі пропрацювала.

Розумію, що можу не спілкуватися взагалі з ними та обірвати такі вимотуючі стосунки. Але маму дуже люблю і мені буває її шкода, що вона має таку матір. Хочеться мені, щоб у неї було гарне життя. Але як їй допомогти? буду вдячна, якщо дасте якісь людяні корисні поради, можливо, хтось був у схожій ситуації.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page