fbpx

Я дуже не хочу, щоб мій синочок жив з цією Аліною, але що я можу зробити? Можливо, ви мені допоможете і щось порадите. Мою невістку не можна назвати хорошою дружиною. Чотири роки тому мій остам одружився з дівчиною, з Аліною. Нічого з себе не представляла, навіть без вищої освіти. але дуже гарна, хоч картину пиши – це правда. Повінчалися вони, а через рік народилася у них дочка Аурічка. Єдиний для мене був у невістці недолік – постійно “сиділа” невістка в телефоні. Чи то в соцмережах сиділа, чи спілкувалася з кимось постійно, або і одне і інше разом. Я їй кілька разів зауваження зробила, але марно. Трохи згодом з цієї причини почалися непорозуміння у Остапа з дружиною. Якось він зазирнув у її спілкування в соцмережах

Я дуже не хочу, щоб мій синочок жив з цією Аліною, але що я можу зробити? Можливо, ви мені допоможете і щось порадите. Мою невістку не можна назвати хорошою дружиною.

Та розповім все по-порядку. Чотири роки тому мій остам одружився з дівчиною, з Аліною. Нічого з себе не представляла, навіть без вищої освіти. але дуже гарна, хоч картину пиши – це правда.

Повінчалися вони, як у нас прийнято, а через рік народилася у них дочка Аурічка. Жили вони гарно, зі мною невістка жодного разу не сперечалася, з усім погоджувалась, я її всім хвалила і самій мені вона вже сподобалася.

Єдиний для мене був у ній недолік – постійно “сиділа” невістка в телефоні. Чи то в соцмережах сиділа, чи спілкувалася з кимось постійно, або і одне і інше разом. Я їй кілька разів зауваження зробила, але марно.

Трохи згодом з цієї причини почалися непорозуміння у Остапа з дружиною. Якось він зазирнув у її спілкування в соцмережах, і з’ясувалося, що вона весь цей час жила подвійним життям – зустрічалася зі своїм колишнім, та ще й розповідала про це своїм подругам.

Як там вони розбиралися – я не знаю, вони зі мною майже два місяці не спілкувалися, щось там самі собі вирішували, мирилися. І таки лишилися разом.

Син сказав тоді, щоб я жодного слова Аліні на цю тему не сказала, що це лише їхня справа. Мені важко мовчати, але слово і прохання Остапа для мене закон. А з невісткою ж мені все одно доводиться бачитися й спілкуватися.

Та щиро кажучи, мене гнітить і дивує інше в цій людині. Її поведінка мене вражає – ніякого почуття провини, живе як і жила, сидить в телефоні, як і сиділа. Може навіть зустрічається з тим, як і раніше. Працювати правда пішла, вчиться вступила заочно.

Але вже ніколи в моїх очах Аліна не стане хорошою людиною і доброю дружиною для мого єдиного найкращого сина. Він дуже мудрий і добрий, але це вже занадто. мені не дає спокою те, що поряд з сином така жінка.

і ось у мене питання – як на цю ситуацію мені реагувати? Як до неї ставитися? Якщо чесно, я б хотіла переконати сина залишити Аліну і згодом влаштувати своє життя з іншою дівчиною, гідною його. Але як мені це зробити?

Можливо, ви мені допоможете і щось порадите. Буду дуже всім вдячна! Добра вам і з Великоднем!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено

You cannot copy content of this page