fbpx

Я дуже розраховувала на спадок бабусі, оскільки жила в невістках. Та моя мама – добра душа, вирішила допомогти своїй рідній сестрі. Тато вже не раз ловив маму на тому, що та віддавала кожну “копійку” тітці Юлі, але з квартирою це вже занадто. – Ви молоді, ще заробите в своєму житті!

Моя мама віддала свою спадщину своїй старшій сестрі. Вона ж така бідненька, бо живе у квартирці зі своїм сином, його дружиною та трьома дітьми. А те, що в мене така ж ситуація їй байдуже.

У маминої рідної сестри завжди щось йшло не так у житті. І їй на допомогу завжди кидалась уся родина. Чоловік голови немає, щоб грошей заробити, то скидається вся родина. Але дивина в тому, що ніхто їй не скаже, щоб кидала такого гниляка і жила собі сама.

Одного разу наш тато не стримався, бо мама всю заначку сестрі віддала.

– Про свою сім’ю з дітьми взагалі не думаєш, а туди все сунеш. Чомусь твоя сестра нам не допомагає, я не маю таких грошей, щоб її забезпечити. Вона ж “велика” перукарка. Нехай ходить по хатах, і заробляє, як їй не хватає.

Загалом, мама деякий час не допомагала сестрі фінансово і вони стали миритися з таким рішенням. Але по можливості вона завжди передавала то продукти, то одяг якийсь. Словом, все жаліла рідну сестру.

Кілька років тому я вийшла заміж. Довелося їхати жити до свекрухи, бо в батьків мала квартира і там ще жив брат. А інакше ми б на свою квартиру ніколи не наскладали.

Звичайно свекруха не найгірша людина на землі, але з нею буває складно. Але я поводилася як гість, тож мовчала.

Приводити на світ дітей у домі свекрухи я не наважилася. У себе в квартирі над цим подумаємо. А ось син маминої сестри так не думає.

Тітка Юля має доньку, яка молодша і старший син. Донька на даний час в невістках в іншій області. А син одружився і привів невістку до мами. І ось майже рік за роком вони приводять на світ дітей. Пів року тому третя народилася. Всі вони “кочують в цій двокімнатній квартирі.

Мама, звичайно, шкодує свою сестру, а от я вже не можу це терпіти, нехай проганяє цю сімейку. Це все-таки її квартира.

– Та куди ж я його випру?! Це синок мій, онучки мої, не посмію я!

Я лише розвела руками. Свекруха б нас точно не залишила, якби ми таке в її квартирі влаштували.

І ось рік тому, як пішла з життя бабуся. Її квартиру мали поділити порівну між двома дочками. Весь заповіт був на маму та її сестру. Я так благала її щоб вона дала нам частину грошей на іпотеку. Тільки мати мала свої плани на всі наші гроші.

Вона повністю віддала свою частку сестрі. І тепер у неї є ще одна двокімнатна квартира в якій тепер живуть син з дружиною та дітьми. І ніякої там частки немає.

Те, що зробила мама, не зрозумів взагалі ніхто з родини. Гаразд, якби гроші пішли не мені з братом, а вона купила б дачу. Її гроші витратила б на себе, її ж спадок. Але вона просто взяла і видала все своїй недолугій сестрі.

– Ви не розумієте, у неї дуже важке життя. Я все зробила правильно! Вона ніколи не жила в радості. Ви ще розберетеся зі своєю іпотекою, все життя попереду, а взагалі це мої гроші, я, як хочу, так ними і розпоряджаюся, ось взяла та вирішила допомогти. Рідня таки.

Звичайно, іпотеку ми свою колись візьмемо і виплатимо. Але те, що мама зробила я не зрозумію, як би не хотіла.

Мама переступила через мене заради сестри…

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page