fbpx
життєві історії
Я дуже тішилася, коли після весілля батьки чоловіка подарували нам квартиру. Вона залишилася від його бабусі. Радість трохи померкла, коли я побачила зовсім занедбану квартиру зі старою сантехнікою, меблями та обдертими шпалерами. – Ви можете пожити і у твоїх батьків, а моїм одеситам зараз ця квартира потрібніша, я їм вже пообіцяла і запросила! Ми зі Славою якраз вечеряли

Я дуже тішилася, коли після весілля батьки чоловіка подарували нам квартиру. Вона залишилася від його бабусі. Радість трохи померкла, коли я побачила зовсім занедбану квартиру зі старою сантехнікою, меблями та обдертими шпалерами.

Житло вимагало дорогого ремонту, який ми не могли потягнути, працюємо обоє з чоловіком у державних установах, зарплати невеликі. Вирішили взяти кредит, трохи допомогли грошима мої батьки.

На даний час ми вже живемо у нормальній квартирі, виплачуємо борги, заощаджуючи буквально на всьому. Але все одно задоволені, що є свій кут, та ще й такий затишний. До того ж, живемо у Хмельницькому, де більш менш спокійно, і це велике щастя зараз. У нас підростає донечка.

Але вчора зателефонувала свекруха Марина Олексіївна і сказала, що їй треба поселити у цю квартиру родину своїх родичі в з Одеси з дітьми.

– Ви можете пожити і у твоїх батьків, а моїм одеситам зараз ця квартира потрібніша, я їм вже пообіцяла і запросила! – сказала мама чоловіка.

Ми зі Славою якраз вечеряли, опустили ложки після її дзвінка і втупилися поглядами одне в одного.

Я не чекала на такий поворот і тепер не знаю, що робити. Чоловік теж здивований. Свекруха дала нам два дні на роздуми, а потім вона нас виселить і заселить у неї рідню на невизначений термін.

Квартира оформлена на неї, ми навіть подумати не могли, що так все вийде, хоча спочатку чоловік просив, щоб вона переоформила квартиру на нього, але мати відмовилася, сказавши, що в неї є, де жити, і виганяти нас не збирається.

А вийшло як! Ми вклали чималі гроші в ремонт, ще маємо за нього борги, а тепер нам пропонують виселятися.

Переїхати до моїх батьків у Летичів ми не можемо – далеко від міста, а у нас тут робота, дочка в садочок влаштована. Це тільки шукати й орендувати житло, але ми ще платимо борги і просто не потягнемо винаймати квартиру. До ссвекрів жен переїхати не варіант: у них живе розлучена дочка з двома дітьми.

Ніякого виходу не бачимо.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.