fbpx

Я дивуюся коли чую, що діти з радістю чекають свою маму чи тата з заробіток. В мене такого не було, а все через роботу моєї мами в Італії. Моя мама старша від мене всього на шістнадцять років. Незважаючи на юний вік (татові ж було вісімнадцять), вони створили сім’ю. Але, якщо тато ще менш більш був готовий до батьківства, то мама ні. Прожили вони разом сім років і розбіглися. Я жив на дві сім’ї. Тиждень часу я проводив з татом, а другий тиждень, ні, не з мамою, а з бабусею і дідусем. А потім мама поїхала в Італію

Я дивуюся, коли чую, що діти з радістю чекають свою маму чи тата з заробіток. В мене такого не було, а все через роботу моєї мами в Італії.

Моя мама старша від мене всього на шістнадцять років. Незважаючи на юний вік (татові на той час, коли я з’явився на світ, було вісімнадцять), вони створили сім’ю.

Але, якщо тато ще менш більш був готовий до батьківства, то мама ні. Прожили вони разом сім років і розбіглися. Я жив на дві сім’ї. Тиждень часу я проводив з татом, а другий тиждень, ні, не з мамою, а з бабусею і дідусем, які мене і виховали.

Мама змогла закінчити медичне училище, бо я був під наглядом її батьків. Вона, як то кажуть, вроджений медик, тому коли в неї появилась змога, мама почала займатися косметологією. Згодом вона навіть відкрила свій кабінет.

Батько мій одружився вдруге. В мене є дві зведені сестрички, з якими я гарно ладнаю. З татом я не втратив зв’язок.

На даний час мені двадцять сім років. Мама переїхала жити і працювати в Італію і вже давно. Вона передавала деякі гроші для мене, але як тільки я влаштувався на роботу, хоч це був більше, як підробіток, бо я ще навчався, то мама перестала мене забезпечувати, як і тато.

Я працюю в компанії програмістом. Сам заробив на однокімнатну квартиру, а недавно взяв в кредит і автівку.

Я розумію, моя мама ще зовсім молода. Дітей в неї поки що більше немає. Але і мною вона особливо не цікавиться. Вона зайнята іншим.

Коли крайній раз мама приїжджала в Україну, я її ледь впізнав. Вона не була на себе схожою. Мама каже, що косметолог має виглядати красиво, щоб до нього йшли клієнти. Але я вважаю, що в мами явний перебір.

Ми коли приїхали в містечко де живе бабуся з дідусем, на неї всі люди так дивилися, наче вона інопланетянин. Я все розумію, але те що вона з себе зробила – занадто.

Я не хочу, щоб мама поверталася з тої Італії. Мені соромно йти з нею по вулиці.

Як пояснити це мамі?

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page