fbpx

Я годувала свого Дмитрика, і в той же час “сиділа” у фейсбуці, і натрапила на пост-допомогу. Я одразу ж глянула, що живе молода матуся поруч зі мною, і незважаючи ні на що, вирішила допомогти. Того ж вечора я зібрала всі вже маленькі на сина речі, пляшечки та іграшки і попередньо договорившись, вирушила до її під’їзду. Тепер все б зробила, лиш би повернути час назад, і не робити такого вчинку

Я годувала свого Дмитрика, і в той же час “сиділа” у фейсбуці, і натрапила на пост-допомогу. Я одразу ж глянула, що живе молода матуся поруч зі мною, і незважаючи ні на що, вирішила допомогти. Того ж вечора я зібрала всі вже маленькі на сина речі, пляшечки та іграшки і попередньо договорившись, вирушила до її під’їзду. Тепер все б зробила, лиш би повернути час назад, і не робити такого вчинку.

***

Я завжди намагалася бути доброю і ввічливою до оточуючих, допомагати нужденним. Після появи на світ дитини я стала дуже вже сентиментальною, мені боляче дивитися на хворих діток, багатодітних, одиноких мам, читати історії про неблагополучні сім’ї.

Дитина росла, речей залишалося багато. Одного разу в соціальній мережі я натрапила на пост з проханням допомогти самотній мамі. Дитина тільки з’явилася на світ, речей було мало, потрібно все для немовляти.

Жила вона неподалік, я вирішила допомогти. Перебрала весь одяг, що нам малий, залишила лише хороші речі, деякі навіть були в упаковці. Поклала деякі медикаменти, соски, пляшки, предмети гігієни і попрямувала до неї.

Ми домовилися зустрітися на вулиці, так як з коляскою мені було незручно заходити в під’їзд. Мене зустріла молода, добре одягнена дівчина.

Я віддала речі, ми поспілкувалися, вона попросила мій номер телефону, щоб я могла допомогти їй порадою щодо дитини, вона в місті була зовсім одна. Я погодилася, ми навіть стали подругами, але з часом вона стала сідати мені на шию.

Почалося все з речей. Вона постійно просила все більше і більше. Я вже не купувала так багато одягу, дитина росла повільно і непотрібних речей майже не залишалося. Потім вона стала просити погуляти з її сином, який спав в колясці, а вона б в цей час змогла зайнятися своїми справами.

Пару раз я погоджувалася, але коли моя дитина стала бігати, встежити за двома стало неможливо. Вона часто приходила в гості, просила продукти, могла з’їсти приготовлену чоловікові вечерю.

Згодом я перестала її запрошувати на чай. Вона стала нестерпною, весь час скаржилася на долю, відкрито заздрила мені, намагалася фліртувати з моїм чоловіком!

Це стало останньою краплею, я припинила спілкування, занесла її в чорний список в усіх соціальних мережах. Її це не зупинило, вона стала вартувати мене біля будинку, приставати, з’ясовувати стосунки.

Я коректно їй відповіла, що не бажаю більше спілкуватися, а вона образилася, сказала, що я зовсім зажралась, що вважаю себе королевою, і вона мені не рівня. Я нічого їй не відповіла, але з того часу вона мені мстить.

То залишить неприємний презент на нашій машині, то підкине злісний лист в ящик, матусям на майданчику розповіла про мене небилиці, що вони припинили спілкуватися зі мною, а дітям заборонили грати з моїм сином.

Я намагалася з нею поговорити, залагодити все мирно, але вона зла на мене і не бажає нічого слухати.

Ось так я намагалася допомогти людині, а нажила купу проблем. Не роби людям добра, не отримаєш від них зла… Істинна правда, на жаль…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page