fbpx

Я хочу забрати з родини свого начальника, дружину він все одно не любить. Дітей обожнює і не покине їх, буде продовжувати забезпечувати й спілкуватися. А ми й своїх ще на родимо, хоч я і маю сина. Ні, ми ще не були разом, він вже кілька років упадає за мною і я хочу поставити ультиматум

У мене дивна ситуація в особистому житті. Я була заміжня, маю сина, але коли Тарасику було 5 років, ми з його батьком розлучилися. Якийсь час я відновлювалася після розставання, а потім вирішила що саме заміж більше не хочу і зайнялася собою.

Здобула ще одну освіту – юридичну, продовжила вивчати англійську, яку в заміжжі було закинула. Знайшла другу додаткову роботу, пішла в спортзал і почала стежити й доглядати за собою, ходити до косметолога.

Через 6 років такого життя я влаштувалася юристом в одну дуже солідну компанію Києва, де й працюю зараз. Звичайно, за цей період у мене були короткочасні стосунки, романи, я стала більш цікавою для чоловіків, але нічого серйозного і довготривалого.

І ось приблизно два роки тому мені почав приділяти недвозначну увагу мій шеф Ярослав. Він дуже цікавий мужчина, це правда. Вродливий, у гарній формі, розумний і різносторонній. Звичайно, мені лестить його увага.

На роботі мало хто про це здогадується, ми намагаємося на людях не особливо привертати до себе увагу. А поза роботою ми спілкуємося досить часто. Постійно переписуємося на різні теми, іноді він запрошує мене в ресторани чи на якісь екскурсії, У маленькі подорожі, можемо разом сходити в спортзал чи в басейн.

Але не подумайте, ми ще не були разом як чоловік і жінка, хоч він вже кілька років упадає за мною і не приховує своїх бажань. мені ві теж дуже приємний і подобається, але я не хочу бути просто другою.

зараз мені 37 років, я гарна, самодостатня. І я зрозуміла, що люблю Ярослава і дозріла, щоб створити нову родину.

Тому хочу забрати з родини свого начальника, хочу, щоб він був зі мною повноцінно і весь час.  Дружину він все одно не любить. Дітей обожнює і не покине їх, буде продовжувати забезпечувати й спілкуватися. А ми й своїх ще на родимо, хоч я і маю сина.

І я хочу поставити ультиматум Ярославу: якщо він обирає мене і розлучається – ми будемо разом, я зроблю все, щоб ми були щасливі.

Якщо ж він хоче зі мною просто гратися надалі й залишатися в родині з нелюбою жінкою і морочити мені голову далі – мене це не влаштовує. Тоді я розрахуюсь, візьму сина і поїду на роботу закордон, у Німеччину, куди мене запросили в англомовну юридичну фірму.

автор – Олена М.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page