Я вийшла заміж минулого року, чоловік мій військовий, захищає зараз нашу країну. Знайомі ми були всього два місяці і Денис зробив мені пропозицію, яку я прийняла.
Справа в тому, що я маю донечку від першого шлюбу, мені важче вийти заміж, ніж жінкам без дітей. Та ще і чоловіки зараз – на вагу золота. Тому я навіть не думала.
Бачимося ми з Денисом рідко, адже він буває вдома раз на кілька місяців і всього на декілька днів.
Але з нами в одному райцентрі живе його мама Анастасія Степанівна, і з нею мені доводиться спілкуватися досить часто.
Вона любить просто так зайти до мене в гості, на чай чи каву, поговорити. Але це я розумію, по перше живе вона сама, бо давно розлучена. Ну а по-друге,ми живемо у її квартирі, от і заглядає перевірити, як я господарюю.
А ще у минулі вихідні свекруха запросила мене зі Златою на свій день народження. Вона перед цим кілька раз під час розмови говорила, що буде брати нову пралку, але гроші треба зібрати.
От я й вирішила подарувати Анастасії Степанівні півтори тисячі гривень. Купила відповідну листівку і вклала в неї три купюри по 500 гривень.
І що ви думаєте? Приходжу я, а на столі – гречка, сосиски і кабачки смажені! День народження називається! І це при тому що свекруха далеко не бідна, помічник судді була багато років, пенсія у неї дай Боже.
Ну я й тихенько дістала з листівки дві купюри, залишила одну – їй вистачить з таким пригощанням. Я не гречки з салатом і смаженими кабачками йшла поїсти!
А гроші мені й самій не зайві, он дитину треба в школу збирати, стільки витрат! А гроші чоловіка ми на майбутнє власне житло відкладаємо і на машину.
Тому я вважаю, що цілком правильно все зробила. Всім миру і спокою!
Автор – Олена М.
Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.
Фото ілюстративне, Ibilingua.com
Недавні записи
- Свого сина Галина Петрівна не виховувала. Принесла “в подолі” і віддала своїй мамі. Мій чоловік виріс такою чудовою людиною завдяки бабусі. Дай Бог їй здоров’я. І коли в нас народилася дитинка, свекруха, яка вела не дуже гарне життя, почала мене вчити, як виховувати Миколку. Бо бачте, він мені колись на голову вилізе. – Надто сильно ти про нього піклуєшся. Самостійним він ніколи не стане!
- До сина на ювілей з пустими руками я не йшла. В невістки маленька дитина, і вона відразу ж попередила, що всю гостину вона буде замовляти. Ну, думаю, скільки там тих суш в коробочці. Я стала ні світ ні зоря, котлет насмажила, олів’є приготувала, огірки і помідори вквасилися. – Ви сідайте на диван! З хвилини на хвилину має доставка під’їхати. – Та чого чекати! В мене все є. – Я давай витягати продукцію з сумки. Я ж і подумати не могла, що невістка так на це відреагує. Відтепер буду на гостину до них йти, як пані: телефон в сумочку і все!
- Свекруха моя знову умудрилася вчудити! Ну скільки пояснювали, просили людину – все одно своє гне. Ось і зараз. Але вона весь час забуває про це прохання, ну або навіть абсолютно свідомо ігнорить його. Притягла дитині розумний телефон, який, само собою, у малого вже є
- Оскільки у нього за містом невелике господарство, є живність – коза. кури-качки – та город, його дні з коханою жінкою мають бути дуже насиченими. Підйом із самого ранку. Потім робота. Догляд за тваринами та майбутнім урожаєм. Неспішно, без фанатизму. Але щоб аж до обіду. Потім невелика перерва й знову працювати – все, як у наших предків. Вони роботи не боялися і жили сто років. Моя квартира в центрі Луцька йому як п’яте колесо
- Учора моя невістка Олена мала 36 років. Та я поїхала у місто до дітей на два дні раніше – щоб усе їй допомогти, разом приготувати всілякої домашньої смакоти – голубців, завиванців, холодцю, перців нафарширувати, торт спекти, млинців з сиром солодких . Привезла з села всього свого – курку, качку свої, свининки на холодець купила в сусідів, яєць – теж своїх, мочка і сиру, тільки зробила. Ну й овочів-фруктіва, само собою. Ледве доперла все маршруткою! А сьогодні вже поїхала зранку додому, наплакалася всю дорогу і заспокоїтися не можу – ну так прикро! Ну хіба так можна??? Все запхала в холодильник і не глянула. А відмітили – просто сором