fbpx
життєві історії
Я коли побачила свого Мирослава, через тиждень такої дієти, мало не злякалась. – Синок, так не годиться. Ти працюєш, і повинен нормально харчуватися. Це не тобі лікарі казали все на пару їсти. Нехай твоя Андріяна їсть що хоче, а ти до мене час від часу забігай, я курочкою з картопелькою тебе нагодую, – говорила я йому. Але ж той ні в яку. Він бачте, дружну підтримує таким чином, і своє здоров’я береже. Ну яке здоров’я – ніс один стирчить

Я коли побачила свого Мирослава, через тиждень такої дієти, мало не злякалась. – Синок, так не годиться. Ти працюєш, і повинен нормально харчуватися. Це не тобі лікарі казали все на пару їсти. Нехай твоя Андріяна їсть що хоче, а ти до мене час від часу забігай, я курочкою з картопелькою тебе нагодую, – говорила я йому. Але ж той ні в яку. Він бачте, дружну підтримує таким чином, і своє здоров’я береже. Ну яке здоров’я – ніс один стирчить…

– Я теж на дієту сяду, мені 20 кг треба скинути, – сказав Мирослав своїй дружині.

Андріяна тоді в лікарню потрапила, щось недобре стало зі шлунком, тому лікарі змусили дотримуватися суворої дієти.

– Мамо, все добре. Не хвилюйся ти так, ще внучку треба заміж видати, здоров’я бережи, – підбадьорювала Андріяна.

– Копчене і смажене – це шкідливо, бабусю. Правильно вони говорять, – підливала масла в вогонь 17-річна внучка.

У їхній родині був культ їжі, чоловік Мирослав дуже любив смачно і ситно поїсти. Андріяна до повноти не схильна, але здоров’я підвело. Вона дуже переживала, що не зможе дотримуватися дієти і готувати для чоловіка все смачне. Тому така підтримка Мирослава її порадувала.

З того часу в холодильнику поселилися тільки правильні продукти. Все запікалось і відварювалось, ніякого майонезу і жирного.

– Дивись, вже на один розмір менше. Скоро за обновками треба буде йти. А настрій який, а енергії скільки! – радів чоловік, дивлячись на Андріяну.

Андріяна і сама помітила перетворення чоловіка. Вони вечорами в парку гуляли, на плавання ходили, тому і відносини їх зміцнилися. Раніше ж тільки перед телевізором сиділи і об’їдалися піцою.

– Один ніс стирчить. Тобі лікарі їсти заборонили, чого ти мужика мучиш? Я йому свининку смажила, олів’є зробила, завтра вареників принесу, – обурювалася свекруха.

– Ми відразу їй сказали, що їсти це не будемо, просто для чого, якщо все в смітник полетить.

Коли встали вже на правильний шлях, задню передачу давати нерозумно. У Мирослава хоч аналізи нормалізувалися і самопочуття, – говорила Андріяна.

Тут вже і свята нагрянули. Стіл підготували, всі страви були не шкідливі, як і годиться. Але після свят намічався день народження Мирослава. За традицією свекруха завжди готувала свої фірмові страви для святкування.

– Мамо, не готуй, ми в цьому році до тебе не приїдемо. Хочемо кудись виїхати на вихідні, погуляти і розважитися. Ми вирішили обійтися без застілля, не хочу зриватися, – сказав Мирослав своїй матері.

– Чоловік сам так вирішив, це виключно його ініціатива. Він хоче ще 10 кг скинути, – каже Андріяна.

Любов Павлівна і слухати цю маячню не хотіла. Вона вже за тиждень до свята готуватися почала: накупила все для олів’є, голубців накрутить, ну і холодець зварить, як же без нього, курочку з картопелькою.

– Це моє свято теж, я не збираюся сидіти вдома в цей день, – сказала свекруха Андріяні.

– А ми, як і попереджали, поїхали напередодні свята. Свекруха, напевно, думала, що ми все кинемо заради неї, але не тут то було, – каже Андріяна.

Весь день Мирославу дзвонили друзі, родичі, всі вітали з днем народження, але мама образилася – навіть привітання у вайбер не кинула. Вона назвала Мирослава підкаблучником, а невістку – поганою людиною.

– Може, треба було відсвяткувати з нею? Просто б посиділи, але вона б їсти нас змусила – у неї ж культ їжі, – переживає Мирослав.

А як би ви вчинили на його місці?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page