fbpx

Я коли в неділю з церкви прийшла, то на телефоні побачила чотири пропущених. Всі були від сина. Я перелякалася, але Віктор мене заспокоїв, що просто прийде на обід. Я ж подумала, що зі всім сімейством, але виявилося все куди складніше. Тепер не знаю, дзвонити свасі з претензіями, чи промовчати

Я коли в неділю з церкви прийшла, то на телефоні побачила чотири пропущених. Всі були від сина. Я перелякалася, але Віктор мене заспокоїв, що просто прийде на обід. Я ж подумала, що зі всім сімейством, але виявилося все куди складніше. Тепер не знаю, дзвонити свасі з претензіями, чи промовчати.

Мій син дуже гарно вчився. Школу і університет закінчив з відзнакою. На даний час він працює начальником відділення банку.
Син ходить на роботу в костюмах і завжди дуже акуратний.

В свої 37 років він заробив на двокімнатну квартиру в новобудові.

З дружиною виховують двох донечок близнючок. Анні і Марії 6 рочків.

Моя ж невістка з села, але також дівчина дуже розумна. Оксана також деякий час працювала в банку, де вони і познайомилися.
Свати мої мають господарку. Вже правда невеличку, але роботи для них двох хватає.

Але річ в тім, що сваха звикла, щоб чоловік по дому може все зробити.

Мій же син не такий, він краще заплатить, але колупатися в крані чи розетці він не буде. Ну немає у нього до цього хисту.

Я вважаю, що кожен має займатися своєю роботою. Для того ці “сантехніки” і є. Мій же син добре розбирається у банківській сфері.

Я почула, що син з сімейством до мене скоро приїде, давай варити його улюблені домашні пельмені (вони в мене завжди у морозилці на всяк випадок).

Поставила каструлю борщу на плиту, як розлався дзвінок.

В квартиру зайшов син один, ще й без настрою.

Ми пообідали, потім він попросився полежати на своєму дивані дитинства. Я ще хотіла питати, що сталося, але бачу, син не дуже хоче мені щось розказувати.

Я не звикла лізти в душу, тому зачинила двері і стала лише догадуватися.

Через дві годинки син вийшов з кімнати, заварив собі чай і сказав, що планує в мене переночувати.

Тут то я вже не стрималася і почала питати, чи все в них з Оксаною добре.

І ви знаєте, що я дізналася? До них з села вже два дні, як приїхала сваха. І якщо перший день вона сина не чіпала, то вже на другий взялась за справу.

То чому Оксані не допомагає, то чому вода в крані протікає, то чому не добре вода у ванній стікає.

Читайте також: В сам день народження Ольга змовчала, а через два дні таки набралася сміливості і повідомила, що сильно в нашому подарунку розчарована, бо думала, що ми Оленці справжній планшет подаруємо, а не “підробку”. Щоб ви розуміли, іменинниці було три рочки. – Знаєте ж прекрасно, що Оленка любить мультики дивитися і завжди забирає мій телефон. – Так, знаю, тому раджу мамі підняти п’яту точку, і йти працювати

Словом, доколупувалася до всього, ось той і не витримав і втік до мене на тих пару днів.

Я не знаю, чи подзвонити їй, щоб не чіплялася через дурниці, чи нехай самі розбираються?

Дивно, що Оксана таке мамі дозволяє.

Як не крути, а це квартира мого сина…

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page