fbpx
життєві історії
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха

Справа в тому, що свою зарплату чоловік витрачає виключно на свій розсуд. Він іноді купує продукти, але в основному гроші йдуть на комуналки і кредит, щось він відкладає на відпустку, купує речі собі, ремонтує машину і заміський будинок. Мені і дітям чоловік нічого не купує, вважає, що декpетних повинно вистачати хоч греблю гати на дітей, продукти, одяг, будинок. За матеріалами

А мені не вистачає. Чоловік називає мене поганою господинею, говорить про це своїм і моїм батькам, нашим друзям і рідним. Мене це дуже ображає, але його мої образи не хвилюють.

У нас різноcтaтеві діти. Не можу ж я на сина одягати речі дочки! А що не купи – все грошей коштує. І не купую я дорогі речі, як хтось думає. А ще сім’ю з 4-х чоловік нагодувати кожен день і не раз треба. А чоловік каже, що це мої проблеми…

Нещодавно нас запросила на весілля його молодша сестра.

Чоловік купив собі новий костюм, сорочку, туфлі, в подарунок молодятам купив пральну машину, сестра побажала. Я сказала, що мені теж потрібен наряд на весілля. Чоловік відреагував спокійно. Сказав, щоб я купила його за свої. Ах, немає грошей? Тоді і на весіллі мені робити нічого.

Після цього випадку я стала підробляти і у мене з’явилися вільні гроші.

Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? У будинку вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, не зрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала!

Для кого це я в декpетній відпустці вбираються, як різдвяна ялинка? А куди це я ходити надумала? А де гроші взяла?

На допомогу чоловікові прибігла свекруха. Як це так, я відразу купила не майку зі спортивними штанами, а брючний костюм, дві сукні, спідниці і блузку. І найcтрaшніше, я купила не балетки з кросівками, а дві пари модельного взуття на підборах!

Я не сказала, де гроші взяла, але сказала, що це все не тільки красиво, але і дорого.

У нас три дні була «бuтва титaнів».

Виявляється, у чоловіка, при його посаді, має бути кілька дорогих костюмів і кілька пар взуття, сорочки та футболки. Він повинен виглядати стильно і модно. А дружині в декpеті ходити особливо нікуди. Так, з дітьми … Їй зійде будь-який одяг. Ось коли я зберуся виходити на роботу, тоді й купимо мені новий гардероб. А тепер для чого?

Ні, чоловік мене за 5 років декpету нікуди не запрошував. Ми не ходимо в кіно і театри, ми не ходимо в кафе і ресторани. Брешу, в кафе були за весь цей час три рази. Ми не ходимо в гості, з дітьми там, виявляється, нема чого робити, вони тільки заважають. Я спілкуюся з такими ж мамами, як і сама. Зрозуміло, що у кожної з них своє особисте життя, але ми, в основному, про дітей спілкуємось. Ми з чоловіком разом навіть не ходимо на прогулянки з дітьми. Він вважає, що це зайве і йому досить домашнього спілкування з дітьми!

Після того, як я купила собі пальто і куртку, чоловік почав вимагати у мене домашній фінансовий звіт. Його цікавить, скільки я отримую і скільки витрачаю. Свої покупки я до звіту не внесла.

Був скaндал.

Я зажадала звіт його зарплати. Знову був скaндал. Є в мене підозра, що ми повільно йдемо до розлучення.

Чоловікові потрібна домашня дружина, сіра мишка, вихователька його дітей, рабиня. А з цікавим життям за порогом будинку він впорається сам. У нього то переговори, то договори, то зустрічі, то обговорення. Після роботи він часто затримується, йому треба, у нього справи. А моя справа – дім.

Читайте також:– МИ З ТВОЇМ БАТЬКОМ ЛЮБИЛИ ОДИН ОДНОГО, ОДРУЖИТИСЯ ЗБИРАЛИСЯ, А ПОТІМ ВОНА ПРИЇХАЛА, І ТВІЙ БАТЬКО КИНУВ МЕНЕ, ЗАРАДИ НЕЇ. А Я ДИТИНУ ЧЕКАЛА ВІД НЬОГО, А ПОТІМ ВТРАТИЛА, ЧЕРЕЗ ПЕРЕЖИВАННЯ. А ТВОЄМУ БАТЬКОВІ ХОЧ БИ ЩО, ВІН ПРОСТО СКАЗАВ, – ВИБАЧ! ТАК Я, ЯКЩО ХОЧЕШ ЗНАТИ, ВСЕ ЖИТТЯ ЧЕКАЛА СЛУШНОЇ НАГОДИ, ЩОБ КОЛИ ПРИЙДЕ ЧАС ВДAРИТИ, ЯКОМОГА БOЛЮЧІШЕ, ШКОДА ОТ ТІЛЬКИ, ТВІЙ БАТЬКО НЕ ДОЖИВ, АЛЕ НІЧОГО НЕХАЙ МАТИ СТРAЖДАЄ

Але сім’я мене не обтяжує. Я люблю дітей, люблю займатися з ними, люблю свій будинок, люблю готувати.
Але я втомилась. Я теж хочу красиво одягатися, хочу косметику, хочу кудись виходити, хочу хоча б один вихідний на місяць. Але у мене такої розкоші немає.

Чи жінці в декpеті все це не треба? Їй досить старого одягу, не викидати ж, а доносити дуже навіть можна. І косметика в декpеті не потрібна. А кафе і ресторани – розкіш, як і кіно з театрами. Досить дитячих фільмів і вистав…

Скажіть, будь ласка, як часто, будучи в декpеті, ви купуєте або купували собі одяг і взуття? Це одяг і взуття тільки для дому та прогулянок з дітьми?

Чи потрібна жінці в декpеті (відпустці по догляду за дитиною) косметика? Чи ходите ви і як часто в кафе і ресторани будучи в декрeті?

Чи повинна жінка в декpеті бути рабинею?

Фото ілюстративне, з ідкриих джерел

facebook