fbpx

Я люблю свою дружину, їй нещодавно виповнилося 34 роки, я на рік старший за неї. З початком вторгнення в Україну моя кохана дружина дуже змінилася. Надія з того часу почала ходити до церкви, каже, що там їй легше, що її зараз хвилює лише щоб настав мир і вона щодня за це має молитися. Переїхала жити до іншої кімнати. А як же ми

Я люблю свою дружину, їй нещодавно виповнилося 34 роки, я на рік старший за неї. З початком вторгнення в Україну моя кохана дружина дуже змінилася.

Надія з того часу почала ходити до церкви, каже, що там їй легше, що її зараз хвилює лише щоб настав мир і вона щодня за це має молитися.

Нехай, я, хоч і не хрещений, розумію, що маю бути в житті віддушина. Проблема в тому, що коли дружина почала ходити до церкви, вона перестала зі мною взагалі підтримувати стосунки як жінка, переїхала жити до іншої кімнати.

Коли я запитав, чому вона так робить, Надя сказала, що ігуменя їй так порадила. Але я у свої 35 років категорично не готовий до такого. Я хочу кохання,нормального і повноцінного. Зраджувати я їй не хочу, але й терпіти вже не можу.

Нещодавно я не витримав, і підвищив голос на неї, через це все погіршилося. Дружина зі мною не розмовляє, зараз має намір пожити у сестри. А я у розпачі. Дружина, яка була ідеальна у всьому, раптом стала черницею.

Невже її не можна переконати, як врятувати мій шлюб, адже життя триває?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page