fbpx
життєві історії
Я люблю свою родину. Але вже досить давно у мене окрім дружини є інша. Нічого поганого в цьому не бачу, бо дружину щиро кохаю. А з Юлею у мене стосунки зовсім інші. Тільки ось їй останнім часом не подобається, що я рідко приходжу. А у нас з дружиною малюк нещодавно народився, тому вдома моя допомога потрібна. Минулого тижня я потрапив у дуже незручну ситуацію. Це була річниця нашого з Олею весілля. Коли дружина сіла навпроти, я помітив у неї на шиї кулон

Я люблю свою родину. Але вже досить давно у мене окрім дружини є інша. Нічого поганого в цьому не бачу, бо дружину щиро кохаю. А з Юлею у мене стосунки зовсім інші. Тільки ось їй останнім часом не подобається, що я рідко приходжу. А у нас з дружиною малюк нещодавно народився, тому вдома моя допомога потрібна.

Моя дружина Оля – найсвітліша людина. За весь час, поки ми живемо разом, вона жодного разу мені ні в чому не дорікнула. І це з огляду на той факт, що в мене ще кожного тижня завжди були зустрічі з Юлею! Не знаю, як мені вдавалося зберегти цю ілюзію ідеального чоловіка.

Нещодавно Юля почала говорити про те, що любить мене і хоче, щоб я пішов із сім’ї, що їй у такий непростий час потрібен постійний чоловічий захист, підтримка і плече. Я про це навіть чути нічого не хочу, бо я став батьком і не можу просто так покинути свою дружину та двох дітей.

Але Юлі байдуже. Вона почала мені обіцяти, що розповість про все моїй Олі. Але я на її шантаж не ведуся, бо маю на неї управу.

Колись я її влаштував працювати на фірму до свого брата. Отже, Юля легко може звідти вилетіти, якщо я скажу.

Словом, ми почали часто сперечатися з Юлею. Їй потрібен я цілком і повністю, а не один раз на тиждень.

А мені потрібна моя родина та просто скороминущий відпочинок. Минув десь місяць, і Юля заспокоїлася. Я не знав, що саме на неї так сильно вплинуло. Але мене це не цікавило.

Поки минулого тижня я не потрапив у дуже незручну ситуацію. Це була річниця нашого з Олею весілля. Я купив продукти і делікатесики, купив дружині дорогі сережки на подарунок. Вона в мене любить всякі дрібнички.

Коли дружина сіла навпроти, я помітив у неї на шиї кулон. Такий самий, як і сережки, які я збирався їй подарувати. Тобто, вони буквально з одного набору!

Напевно, по мені було видно, що я трохи в ступорі. Дружина запитала:

– Ти помітив кулон, правда? Він чудовий! Це мені Юлька позичила сьогодні. Пам’ятаєш, я розповідала, що познайомилася з чудовою жінкою нещодавно? Ми так потоваришували, я сама не чекала!

Мене кинуло в холодний піт. Ось же підколодна! Вирішила обвести мене навколо пальця і ​​втертися на довіру до моєї дружини. Я й не міг подумати, що вона на таке здатна.

Кулон, який висів на шиї у Олі, я подарував Юлі буквально за пару днів до того, що сталося. Мені подобається, коли мої жінки щасливі. Отже я подумав: непогана ідея, якщо одна носитиме кулончик, а інша сережки.

Я розумів, що якщо зараз подарую дружині такі сережки, вона може все зрозуміти. Грати на силі збігу я не був готовий. Тому вирішив викручуватись на ходу. Той вечір ми з дружиною провели чудово, вона нічого не запідозрила. Але тепер я не знаю, що робити далі.

Наступного дня я прийшов до Юлі, щоб з’ясувати стосунки. Вона сказала рівним голосом лише одне:

– Ти не захотів у всьому зізнатися дружині сам. Добре. Але ти не забороняв мені з нею знайомитися і дружити, так? Та й не маєш такого права. Оля виявилася чудовою жінкою, я розумію, чому ти не хочеш її кидати. Тож, будь ласка, позбав мене від своєї присутності.

Це розгнівило мене ще більше. І немовляті ясно, що добром ця справа не закінчиться. Але я, як і раніше, був розгублений. Втім, зараз мені не краще. З дня нашої річниці минув тиждень.

Оля мені всі вуха продзижчала, яка Юлечка класна. Каже, що хоче запросити її до нас на сімейну вечерю.

Мені тільки від самої цієї думки погано. Але якщо я у всьому зізнаюся дружині прямо зараз, це зруйнує її життя і підкосить. а вона дитину годує. Що ж мені робити? Тільки не смійтеся, наче один я не святий. Чекаю людяних і корисних порад.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.