fbpx

Я Людмилу люблю, брехати не буду. Але вона слухає тещу, а в тієї одне в голові – забрати все у всіх, хоче знайти чоловіка, щоб відібрати в нього квартиру, як зробила її подруга. Теща налаштовує дружину і постійно переконує її через екстрасенсів, астрологів, що я їй не потрібен. Дуже люблю своїх козаків. Купив двокімнатну квартиру біля метро. Пів року тому дружина за спиною перевела на себе квартиру

Розповім свою історію, можливо, почую слушні поради від жінок з великим життєвим досвідом.

Мені 34 роки. 9 років тому зустрів майбутню дружину, покохали одне одного, через рік побралися. Зараз у нас підростають вже двоє дітей, двоє синів 4 та 2 роки. Дуже люблю своїх козаків. Все відкинув заради сім’ї, нічого не маю особистого.

До 2017 року я заробляв великі гроші, купив двокімнатну квартиру біля метро, гарно начебто все, але теща почала наполегливо нас розводити, нашіптувати дружині. Сама вона розлучена.

Дружина постійно якихось екстрасенсів і астрологів слухає, до мене купа претензій, мовляв, її заїв побут, я не відпускаю її до подруг.

Потім вони з мамою почали справу проти мене, стали вимагати квартиру, я ж зробив шлюбний договір, що квартира тепер дружини, не замислюючись. Півроку тому дружина за спиною перевела на себе квартиру та сказала, що вона тепер її і це заради дітей.

Я пробачив, але перед цим Новим роком без причини Люда з дітьми поїхала до тещі, перед цим подавши на розлучення і сказала, щоб я їхав з квартири.

Я Людмилу люблю, брехати не буду. Але вона слухає тещу, а в тієї одне в голові – забрати все у всіх, хоче знайти чоловіка, щоб відібрати в нього квартиру, як зробила її подруга. Теща налаштовує дружину і постійно переконує її через екстрасенсів, астрологів, що я їй не потрібен.

Я не знаю що робити. Так, гордість є, але є сини, як вони будуть без мене? З вітчимом чи постійними новими чоловіками в будинку? У якості недільного тата особливо не повихуєш.

Претензія до мене, що мало заробляю. Це правда.Зараз нормальної роботи не маю, але все одно працюю за 12 тисяч в місяць і шукаю щось краще. Якщо чесно, для мене сім’я найдорожче в житті. Не знаю, як це все пережити і що робити.

Фото – спеціально для ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com забаронено.

You cannot copy content of this page