fbpx
життєві історії
Я м’яко натякнула, що сусіди вже перешіптуються, так як бачать, що його дружину підвозить інший чоловік. Але син спокійно відреагував на це і сказав, що це колега і він іноді підвозить Юлю тому, що йому по дорозі. Тільки ось зовсім не рідко, а постійно. Щовечора. Але про це я не ризикнула сказати синові. Побоялася його гніву

Не розумію я свого сина і думаю, що він просто сліпий. Дружина (Юля) під його носом крутить шури-мури зі своїм колегою, а він хоч би що. Так, він допізна працює, але я ж не працюю за станом здоров’я і все бачу.

Справа в тому, що вже, напевно, протягом місяця мою невістку з роботи кожен раз підвозить один і той же чоловік на сріблястому автомобілі. Вона виходить і йде додому. Одного разу у нас з нею навіть скандал на цьому грунті стався.

Як завжди, ввечері до нашого під’їзду під’їхав цей автомобіль. Тільки на цей раз невістка не поспішала виходити. Хвилин п’ять вона сиділа, а потім тільки піднялася в квартиру. Мені це не сподобалось. Я вийшла і нагадала їй, що вона заміжня жінка, і що її чоловік – мій син, і я геть не сліпа. Що про неї подумають сусіди? Мені потім вислуховувати і червоніти через негідну поведінку дружини мого сина?

Але вона замість того, щоб вибачитися, стала нападати на мене. Сказала, що це не моя справа, і вона просто вирішувала питання з колегою по роботі. Розвернулася і пішла до себе в кімнату. Пізніше прийшов син, але я вирішила йому нічого не розказувати. Не хотіла засмучувати. Тільки ось невістка все викрутила так, що мій хлопчик почав кричати на мене і дорікати, що я ображаю його, таку вірну, дружину.

Бачте, я довела бідолаху до сліз. Він що зовсім сліпий і не бачить, що вона ним маніпулює і наставляє йому роги? Вранці я вирішила, що я старше і повинна бути мудрішою. Я попросила у сина пробачення. Але він сказав, що вибачатися я повинна не перед ним. А перед ким? Перед цією…?

Я м’яко натякнула, що сусіди вже перешіптуються, так як бачать, що його дружину підвозить інший чоловік. Але син спокійно відреагував на це і сказав, що це колега і він іноді підвозить Юлю тому, що йому по дорозі. Тільки ось зовсім не рідко, а постійно. Щовечора. Але про це я не ризикнула сказати синові. Побоялася його гніву.

Одного разу я була на вулиці з бабусями нашого під’їзду і вони підтвердили мої побоювання. Ну не буде простою колега щовечора підвозити співробітницю з роботи. У нього, що своєї сім’ї немає? Сусідка порадила мені відкрити синові очі і розповісти, хто і як часто підвозить його дружину. Нехай попросить від неї пояснень. А я не впевнена, що це потрібно робити. Вони потім помиряться, а я, як завжди, винною залишуся.

Ми живемо всі разом, і я не хочу, щоб наше життя перетворилася на війну. Але з іншого боку і не хочу, щоб невістка ганьбила мене і мого хлопчика. Соромно ж перед сусідами. Ось і що мені робити не знаю. Може син, і правда не знає, що цей колега зачастив до нашого під’їзду? Може поговорити з ним акуратно або краще не лізти і нехай самі розбираються?

Вже стільки ночей нормально не сплю, все думаю про Юлю. І для чого мені така невістка, десь інші мають такі хороші невістки, а мій, такий вихований синочок, знайшов її…

Передрук без гіперпосилання на ibilingua суворо заборонений!

Фото ілюстративне – web-nomad.ru

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page