fbpx
життєві історії
Я майже 30 років заміжня. І весь цей час моя свекруха постійно намагалася мені нашкодити. Вона такі плела інтриги і підступні плани, доводила моєму чоловіку, що наші діти не від нього, не давала нам спокійно жити. Та про що говорити, якщо в день нашого весілля вона прийшла на торжество не сама. тепер вони разом тиснуть на мене, щоб я йшла з роботи і починала займатися нелюбою «мамою». Хіба що квартиру – мені, і крапка

Я майже 30 років заміжня. І весь цей час моя свекруха постійно намагалася мені нашкодити. Вона такі плела інтриги і підступні плани, доводила моєму чоловіку, що наші діти не від нього, не давала нам спокійно жити. Та про що говорити, якщо в день нашого весілля вона прийшла на торжество з колишньою дівчиною мого чоловіка. Напевно, це вже був перебір.

І ось тепер Марта Захарівна захворіла, і я мушу кинути роботу, щоб доглядати за нею. Вона прямо майже злягла. Тепер вона не може ходити і говорити. Зовиця відмовилася доглядати за своєю матір’ю. У неї маленькі діти і вона просто не впорається. Чоловік, само собою, запропонував мою кандидатуру, і тепер вони разом тиснуть на мене, щоб я йшла з роботи і починала займатися нелюбою «мамою». У них єдина мотивація – я мало заробляю, отже наша родина нічого не втратить.

Але ось мій начальник зібрався на пенсію. І Іван Володимирович хоче взяти мене на свою посаду. Адже такий результат в корені міняє ситуацію, що склалася. Однак, про це ніхто навіть слухати не хоче!

Я запропонувала продати квартиру свекрухи і на виручені гроші організувати для Марти Захарівни необхідний догляд. Але тут стала в позу сестра чоловіка. Адже вона планує отримати частину своєї спадщини. Дуже цікаво виходить: як доглядати – так я, а як гроші отримувати – так вона!

У мене теж старенька мама. Але ми з сестрою відразу ж домовилися: вона за нею доглядає, а я не претендую на спадщину. Все по чесному! Чоловік уже почав лякати мене розлученням. А я щиро не розумію, чому я повинна жертвувати своїм життям заради чужої людини, яка ще й неприємності в мою оселю несла все життя?

Тепер вже я пішла на принцип. Сказала, що згодна, але тільки в тому випадку, якщо свекруха перепише на мене свою квартиру. Сестра чоловіка перестала зі мною розмовляти. Чоловік обізвав нахабною і меркантильною. А я реально не розумію, чому я повинна впрягатися в це все?! Нехай тоді хоч якась матеріальна вигода буде, отже квартуру – мені, Марто Захарівно, і крапка. Інакше я і на розлуення згідна. У мене буде нова посада, вищий оклад, впораюся!

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page