fbpx
життєві історії
Я мама, яка виховує свою єдину і улюблену дочку. Їй вже 17 років, в 10 класі. У нас в сім’ї – ситуація, від якої в мене волосся дибки. Якось я з ранку зайшла в її кімнату, щоб забрати зі столу робочі документи, і побачила, що Алінкин ноут відкритий. Я обережно його хотіла вимкнути, але побачила листування дочки з подругою, вирішила почитати. Від листування очі на лоба полізли

Я мама, яка виховує свою єдину і улюблену дочку. Їй вже 17 років, в 10 класі. У нас в сім’ї – ситуація, від якої в мене волосся дибки. 

Пішли ми з донькою недавно в платну стоматологічну клініку, Алінці потрібна була кваліфікована допомога.

Там нас прийняла дівчина, але буквально через тиждень вона полетіла у відпустку. Нас тоді передали одному чоловікові. Сказали, що у нього найвищий рейтинг в нашому місті і його всі хвалять. Чоловік-стоматолог і справді виявився дуже хороший як лікар. Уважний, акуратний. Завжди запитає, якщо щось не так, відволікає під час лікування. Досить симпатичний. І ось що трапилося…

Дочці зуб вже як місяць вилікували. Якось я з ранку зайшла в її кімнату, щоб забрати зі столу робочі документи, і побачила, що Алінкин ноут відкритий. Я обережно його хотіла вимкнути, але побачила листування дочки з подругою, вирішила почитати. Від листування очі на лоба полізли.

У переписці моя дочка розповідала своїй подрузі про те, як сильно закохана в цього стоматолога, як дуже хоче його побачити, весь час про нього думає і навіть пропонує своїй подрузі постежити разом за ним після школи. Мені стало ніяково, я відчула сором за своє чадо.

Потім я акуратно вимкнула ноут і пішла. Минуло кілька місяців. Я нічого незвичайного за донькою не помічала, ну і не розмовляла з нею після побаченого на цю тему. Чи варто відновити розмову і як її почати, з якою метою? Переживаю, як би вона нічого не накоїла… Не знаю, як бути в цій ситуації.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook