fbpx
життєві історії
Я мріяла вийти заміж раз і назавжди. Хотіла велику родину, багато діток. Через рік після весілля ми почали над цим працювати. Проходили обстеження, пили вітаміни, готувалися серйозно. Пробували пів року, потім рік. Нічого не виходило

Завжди вважала, що мені дуже пощастило. Я вийшла заміж за чоловіка, якого неймовірно люблю. Він виявився таким, яким я уявляла свого майбутнього чоловіка, ще в дитинстві. Я завжди хотіла бути матір’ю, але відкладала цей момент. Чекала відповідну людину на роль батька моїх майбутніх дітей.

В цьому плані моя позиція не змінювалася з дитинства. Я хотіла вийти заміж раз і назавжди. Хотіла велику родину, багато діток. Через рік після весілля ми почали над цим працювати. Проходили обстеження, пили вітаміни, готувалися серйозно. Пробували пів року, потім рік. Нічого не виходило.

Після довгих спроб вирішили пройти повне обстеження. Лікарі не вірили, що у двох здорових людей можуть бути серйозні проблеми. Виявилося, що чоловік не може мати дітей. Він цього не знав. Сказати, що я була здивована, нічого не сказати. Як далі жити не знаю. Чоловіка люблю, але без дітей життя теж не уявляю. Брати з дитячого будинку не хочу, і про донора навіть не думаю.

Тепер переді мною стоїть вибір: або далі намагатися завагітніти в надії, що відбудеться диво, адже так іноді буває, або знайти донора, або піти від чоловіка і спробувати побудувати нові відносини.

Я знаю, що є люди, які все життя живуть разом без дітей і кохають одне одного до кінця. Але я не впевнена, що, через роки, озирнувшись назад, я не пошкодую про свій вибір. Що я залишилася і не народила, хоча могла піти і створити нову сім’ю.

Що робити? Як жити далі?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – mumcentral

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook