fbpx

Я на такому роздоріжжі! Маю прийняти доленосне рішення, від якого залежить доля моєї рідної сестрички, яка на 13 років за мене молодша, Улянці зараз 11 років. От я і прошу у вас поради. Залишилися ми недавно без батьків. Сестричка жила півроку з бабусею, але два дні тому бабуся також полинула за обрій. І я тепер маю або відмовитися від опіки над Улянкою, або взяти сестру до себе. Ми живемо з чоловіком та маленькою дитиною, синочку Тарасику 1 рік і 2 місяці. живемо в однокімнатній квартирі, місця мало

Я на такому роздоріжжі! Маю прийняти доленосне рішення, від якого залежить доля моєї рідної сестрички, яка на 13 років за мене молодша, Улянці зараз 11 років. От я і прошу у вас поради.

Залишилися ми недавно без батьків. Сестричка жила півроку з бабусею, але два дні тому бабуся також полинула за обрій. І я тепер маю або відмовитися від опіки над Улянкою, або взяти сестру до себе.

Ми живемо з чоловіком та маленькою дитиною, синочку Тарасику 1 рік і 2 місяці. живемо в однокімнатній квартирі, місця мало.

Начебто і є куди взяти сестру, а я маю сумнів – підліток – це велика відповідальність. Є у нас ще тітка, але вона далеко живе, а забрати у дитини все, що їй знайоме, теж неправильно.

Живемо ми з чоловіком небагато, працює тільки він, але дівчинка має пенсію, тож у фінансовому плані нема проблеми. Чоловік поки що не знає про мої сумніви, але заперечувати проти того, щоб забрати Улянку, не стане.

Та мені самій лячно так різко змінювати своє життя, побоююся додаткової відповідальності. З чоловіком і так виникають непорозуміння іноді, а тут – нова людина в родині.

Ніяк не можу визначитися, що переважить – оці сумніви чи відповідальність за сестру. Ми з нею не дуже часто бачилися, як я випурхнула з батьківського гнізда.

І все  ж таки я схиляюся до того, щоб оформити опікунство над Улянкою, можливо вона мені допомагатиме з синочком і домашніми справами.

Але знову ж таки, мені її виховувати треба буде. У мене голова обертом від всіх цих думок. Допоможіть порадою, як вирішити цю дилему, будь ласка! Чекатиму з нетерпінням ваших думок.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page