fbpx

Я наготувала смачну вечерю – всі улюблені страви Богдана, адже мала намір серйозно поговорити з коханим чоловіком. Я вірила, що ми для нього важливіші, що він обере мене і нашу піврічну донечку донечку. Та чоловік відсунув тарілку, глянув на мене з-під лоба і видав: – Мама завжди буде на першому місці. І ти нічого з цим не зробиш. Вона купила квартиру в нашому місті, в нашому дворі і збирається переїжджати. Вона йому – прийомна мати

Ми з Богданом у шлюбі два роки, нашій донечці Соломійці шість місяців. Ми зійшлися вже не юні: Богдану 34 роки зараз, а мені 33, і в обох нас це перший шлюб і перша дитина.

Кілька місяців тому полинув на небеса батько Богдана, і його мати залишилася сама у своєму місті. Тоді й почалося. Богдан почав дзвонити їй по 2 рази на день, хоча раніше телефонував через день-два.

Якщо у нас гості або ми зайняті якоюсь справою – він йде до іншої кімнати закривається і хвилин 30 вони з мамою розмовляють, Ці так триває вже три місяці.

А недавно сталася “вишенька на торті”: свекруха приїхала до нас на тиждень і хотіла брати активну участь у вихованні дитини, якій – увага! – пів року, і крім мами й тата їй ніхто не потрібен.

Я одразу розставила кордони, мовляв годую дитину сама, домашні справи і готування роблю сама, всі справи з дитиною – переодягнути, купати та інше – роблю сама.

Валентина Миколаївна ходила з ним погуляти, і протягом дня дві години гралася з Соломійкою, потім я її забирала і вонап повний день була зі мною.

Свекрусі не сподобалося, через це між нами всіма стався конфлікт, а після того, коли його мати поїхала, Богдан зі мною тиждень не спілкувався, бо його його мати стала на нього ображатися, вимовляти йому, що він від неї відвернеться через мене.

У той вечір я наготувала смачну вечерю – всі улюблені страви Богдана, адже мала намір серйозно поговорити з коханим чоловіком.

Я вірила, що ми для нього важливіші, що він обере мене і нашу піврічну донечку донечку. Та чоловік відсунув тарілку, глянув на мене з-під лоба і видав:

–  Мама завжди буде на першому місці. І ти нічого з цим не зробиш.

Два тижні тому я дізнаюся, що Валентина Миколаївна купила собі квартиру в нашому дворі і збирається переїжджати. Мене це турбує. Водночас від Богдана я нарешті дізналася, що вона його не рідна, а прийомна мати. І що мені тепер робити і думати?

Кілька разів на день прокручую думки – як же мені бути? Хочу вибудувати для себе «опори», але погано виходить. Фінансово я незалежна від чоловіка -у мене своя студія дизайну, навіть зараз у декреті я і моя помічниця працюємо, виконуємо замовлення.

Єдине, що я поки що вирішила – купити квартиру, оформляти на свою маму, оскільки я в шлюбі, щоб була можливість розлучитися і жити з дитиною окремо. Підкажіть, будь ласка, можливо ще є якісь розумніші рішення? І до чого моде призвести переїзд свекрухи?

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page