fbpx

Я намагалася розлучитися з чоловіком по-тихому, оскільки хотіла вберегти наших дітей. Христині всього тринадцять, а Андрійку одинадцять. Та в суботу я випадково почула розмову Богдана з дітьми і стерпла. Невже чоловік, з яким я прожила так довго, на таке здатен? Але найголовніше, як переконати дочку і сина в протилежному

Я розлучаюся, тому що у мого чоловіка є коханка. Але він звинувачує мене перед дітьми

Коли я дізналася, що мій чоловік Богдан наставляє мені “роги”, я була спантеличена. Я не могла прийняти серцем зрaду, тому попросила розлучення. Але Богдан почав грати в дуже брудну гру. На очах у дітей він намагається очорнити мене і звинуватити в розлученні. Наближається “буря”, в якій я маю вистояти, і не тільки.

Я була готова закривати очі на будь-що у стосунках. За винятком одного – невірності. І, на жаль, це скоїв мій чоловік Богдан. Я була ініціатором розлучення, але це була його вина. Тепер він намагається очорнити мене перед дітьми і звинуватити в цьому мене.

Звичайно, я знала про обман людей. Я ніколи цього не розуміла. Але я сподівалася, що зі мною цього ніколи не станеться. Я жила тим, що у нас із Богданом щасливий шлюб. Але він наставив мені “роги”. І, на жаль, не один раз. З іншою жінкою у нього був роман більше року.

Для мене це просто непростимо. Коли я дізналася про це три місяці тому, я спочатку не знала, що робити. Плакати, лаятися або за хвилину пакувати речі і виганяти…

Богдан не став приховувати свій роман і зізнався у всьому сам. Очевидно, він вважав, що це буде пом’якшувальною обставиною, і я, як він думав, пробачу його за таке добросовісне зізнання.

На жаль, я не можу прийняти невірність свого чоловіка. Я вважаю, що якщо зробити це один раз, то чоловік на цьому не зупиниться. Тому я намагалася з Богданом, незважаючи на біль, який він мені завдав, спокійно домовитися і тихо розлучитися. В основному через дітей.

Нашій Христинці лише тринадцять років, вона дуже чутлива дівчинка, про яку я заздалегідь знала, що наш розрив вона переживе погано. Сину Андрійку – одинадцять, і він дуже любить свого тата. Він для нього великий приклад для наслідування. Тому я хотіла все зробити якомога спокійніше.

Але Богдан вирішив все зробити по-своєму. Як тільки ми почали це пояснювати дітям, він уже грав на їхніх емоціях. “Знаєш, мама мене більше не любить, тому вона хоче, щоб я пішов”, – сумно сказав він і мало не заплакав. Мені довелося негайно на це реагувати. “Я завжди любила, підтримувала і поважала вашого батька. Але він зробив помилку, яку мені важко, точніше, нереально пробачити”, – намагалася я показати дітям, чия це насправді вина.

Христина не знала, що й думати, Андрійко автоматично став на бік батька. “Я хочу жити зі своїм татком”, — заявив він. “Про все це ми повинні домовитися з татом”, — пояснила я синові. “Я не хочу жити з тобою, я хочу до тата, щоб він не був один”, – благав Андрійко. Лише потім я дізналася, що Богдан підготував ґрунт для дітей і вигадав про мене нісенітниці.

Хоча саме у нього є інша жінка на стороні, через яку розпадається сім’я, він говорить дітям протилежне. Їм в голову закладається, що це я проміняла тата на іншого чоловіка. Коли дочка розповіла, я не повірила своїм вухам. Я волію розповісти дітям всю правду. Наприклад, наскільки молода жінка і що роман батька триває більше року…

Але я не хочу його бруднити перед дітьми. Він їхній тато. В їхніх очах він завжди повинен бути гідним того, хто про них піклується. Я намагалася домовитися з Богданом і просити його не чорнити мою невинну душу. Однак він відмовив мені, сказавши, що зробить усе, щоб отримати одноосібну опіку над дітьми. Тож це змушує мене теж боротися.

Я просто не хочу, щоб діти отримали від цього трaвму, з якою потім будуть жити все життя. Я сподівалася, що ми з Богданом домовимось. Розлучення пройде мирно, майно поділять, почергову опіку встановлять і буде все добре. Але, здається, він не хоче по-доброму. Я нічого не зробила такого, за що мені має бути соромно, на відміну від чоловіка, тому і всіма силами буду боротися за своїх дітей.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page