fbpx

Я навіть не знаю, чи допоможе мені якийсь юрист, чи є сенс платити за послуги спеціаліста, якщо нічого все одно не вийде. Тому спочатку розповім свою історію тут. Може почую якісь корисні поради. Я з Вінниці. Нас три сестри. Будинок, який дістався мені від дідуся і бабусі, шість років стояв порожній, а зараз мені дуже треба гроші і я вирішала його продати. Та маю половину грошей віддати меншій сестрі! Євроремонт ми з першим чоловіком там зробили повністю за свій рахунок, а вона цього не розуміє. Ще десь давно мене обвели навкруги пальця

Будинок, який дістався мені від дідуся і бабусі, шість років стояв порожній, а зараз мені дуже треба гроші і я вирішала його продати. Та маю половину грошей віддати меншій сестрі! Євроремонт ми з першим чоловіком там зробили повністю за свій рахунок, а вона цього не розуміє. Ще десь давно мене обвели навкруги пальця!

Я навіть не знаю, чи допоможе мені якийсь юрист, чи є сенс платити за послуги спеціаліста, якщо нічого все одно не вийде.

Тому спочатку розповім свою історію тут. Може почую якісь корисні поради.

Я з Вінниці. Нас у батьків три сестри, ми всі виросли з татом і мамою у трикімнатній квартирі, в якій батьки живуть досі і оформлена вона поки що лише на них.

Мої вже спочилі дідусь і бабуся жили у будинку в передмісті. Також вони мали квартиру, яку свого часу віддали моїй старшій сестрі.

Будинок мав лишитися мені, середній, а квартира батьків у майбутньому – молодшій сестрі.

Бабуся відлетіла за обрій першою. Коли дідусю теж лишалося не довго, він оформив будиночку на мене. У ньому я й оселилася зі своїм першим чоловіком, народився син.

Ми зробили в будинку хороший сучасний ремонт за свій рахунок, і так і жили там до нашого розлучення. Потім я переїхала в Київ, у мене зараз другий шлюб, перший чоловік – в іншій країні.

Шість років мій будинок простояв порожній. І ось я вирішую його продати, бо дуже хочемо з чоловіком взяти квартиру в столиці.

Вже я і покупців знайшла, але тут виявляється, що будинок не тільки мій! Я дізнаюся, що дід зробив дарчу навпіл – на мене і молодшу сестру! І мама про це знала, але ніхто мені нічого не розповідав.

Мама лиш сказала, що така була воля діда – залишити будинок нам з меншою сестрою навпіл.

Коли я тоді підписувала відповідні документи, я була надто молода і мало розумілася на таких речах.

От і виходить, що ще десь тоді давно мене обвели навкруги пальця, а я тепер маю половину грошей від продажі будинку віддати сестрі.

Мені дуже сумно, до сліз. Адже євроремонт ми з першим чоловіком там зробили повністю за свій рахунок, а сестра цього не розуміє. Я ж вважаю, що хоча би це я маю відшкодувати і взяти собі більше грошей.

Але мама і сестри кажуть, що я не права! Мовляв, ми ж з першим чоловіком ремонт для себе робили і ніхто нам нічого не винен. Ось така моя історія.

Що думаєте? Хіба це справедливо по відношенню до мене? Хто тут правий?

Я навіть не знаю, чи допоможе мені якийсь юрист, чи є сенс платити за послуги спеціаліста, якщо нічого все одно не вийде.

Буду вдячна за будь-які думки і поради! Всім бажаю удачі і добра!

З повагою, Олена К.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page