fbpx

Я навіть не знаю, що не так з моєю донечкою, адже я її виховувала як слід, вчила і готувати і прибирати, а он воно що вийшло, сором та й годі. Бідненький мій зять, щиро кажу. Але Олег так їхніх трьох дітей любить, що не піде від неї. Він на двох роботах працює, а вона навіть вечері не приготує, дітям – пельмені якісь, йому максимум яйця посмажить. Вся квартира у іграшках, шкарпетках і Ліліних книжках. У моєї подруги теж у дочки троє дітей, так там взагалі інша картина, я якось з Раїсою до її доньки заходила – так там любо подивитися! Не знаю, як вплинути на дочку, думаю про це весь час, сон втратила

Ми з чоловіком одружилися у 20 років. Досягали всього самі, зробили ремонт в будинку, народилися двоє дітей, син і дочка.

Зараз наші діти вже дорослі, син в іншій країні живе, а дочка в нашому місті, тільки не в приватному секторі, як ми, а вони з чоловіком купили собі квартиру в новому районі.

Вищу освіту моя Ліля здобула, але вона їй не знадобилася – дочка вийшла заміж і вирішила, що її призначення в житті – сімʼя і материнство.

І от у них з чоловіком іду троє дітей. Я звичайно, допомагаю дочці, іноді приходжу побути з онуками чи їх до себе беремо.

Але я одразу розставила кордони і не дозволила Лілі у всьому розраховувати на нас з чоловіком.

Справа в тому, що ми ще працюємо, діти виросли і хочеться пожити і для себе. До того ж маємо приватний будинок, де завжди багато роботи, тому я не готова присвятити весь час крім роботи, родині дочки і онукам.

Та й взагалі нам з чоловіком дещо прикро за дочку і її ставлення до життя. Не тому що у Лілі троє дітей – на здоров’я, це їхнє рішення і ми любимо усіх онуків.

Але скільки багатодітних мам продовжують працювати і розвиває, підтримують себе у формі і порядок в домі! Але це не про нашу дочку. А останнім часом я взагалі все більше переживаю за сімʼю Лілі. Зараз поясню.

Я навіть не знаю, що не так з моєю донечкою, адже я її виховувала як слід, вчила і готувати і прибирати, а он воно що вийшло, сором та й годі.

Бідненький мій зять, щиро кажу. Але Олег так їхніх трьох дітей любить, що не піде від неї. Він на двох роботах працює, а вона навіть вечері не приготує, дітям – пельмені якісь, йому максимум яйця посмажить.

Вся квартира у них – в іграшках, шкарпетках і Ліліних книжках. От читає вона кругом якусь художню літературу – коли їсть, з дитиною на руках, на прогулянці, перед сном. Каже, це для неї найкращий відпочинок і втіха.

А якже прибирати, нагодувати свою велику сім’ю смачною домашньою їжею? Я не знаю, як так взагалі можна.

У моєї подруги Раї теж у дочки троє дітей, так там взагалі інша картина, я якось з Раїсою до її доньки заходила – так там любо подивитися!

В квартирі чистота, вони платять прибиральниці раз в тиждень, адже обоє з чоловіком працюють. Дочка Раїси – юрист, і навіть при надії і в декретах не припиняла практику.

А в моєї Лілі якийсь хаос в думках і в родині. Не знаю, як вплинути на дочку, думаю про це весь час, сон втратила.

Можливо, у вас є якісь пропозиції і поради, як мені делікатно покращити ситуацію в родині дочки? Буду дуже вдячна!

З повагою, Олена М.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com суворо заборонено

You cannot copy content of this page