fbpx

Я навіть по пунктам розписала, чим моєму Юрку не підходить ця Оксана. Шкода, що вони вже розписані, а тільки раніше всі ці її недоліки помітила. Але добре, що вони ще молоді і діток нема, тож я думаю, що зможу переконати сина, що така дружина нам не підходить. Сподіваюся, моя розмова з сином, на яку я себе налаштовую, буде продуктивна і я зможу обґрунтовано донести йому свою думку. Як ви зрозуміли, я вперше в житті приїхала після їхнього одруження до сина й невістки в гості в Київ.  По-перше, як це було вмовити сина поселити маму в готель?

Я навіть по пунктам розписала, чим моєму Юрку не підходить ця Оксана. Шкода, що вони вже розписані, а тільки раніше всі ці її недоліки помітила. Але добре, що вони ще молоді і діток нема, тож я думаю, що зможу переконати сина, що така дружина нам не підходить.

Сподіваюся, моя розмова з сином, на яку я себе налаштовую, буде продуктивна і я зможу обґрунтовано донести йому свою думку.

Як ви зрозуміли, я вперше в житті приїхала після їхнього одруження до сина й невістки в гості в Київ. Юрко свого часу поїхав з нашого райцентру вчитися в столицю, та там і залишився. Ростила я сина сама за допомогою моєї мами. З чоловіком ми швидко розбіглися – він мені не підійшов за характером.

Тому ви розумієте, як  переживаю за сина, переймаюся, щоб все у нього було добре. Два роки тому Юрко зустрів Оксану. приїздили до мене кілька разів, але добре роздивитися я її як людину не могла. А це вони місяць тому розписалися, тихо, самі.

Цього я звичайно теж не розумію: хіба хоч найближчих, хоч батьків не можна було покликати? Ці сучасні традиції мені не зрозуміти, мабуть. Та й таке. Але оце я до них приїхала – погостювати, столицю подивитися, кількох спеціалістів відвідати. І на власні очі переконалася, що така невістка мені не подобається.

По-перше, як це було вмовити сина поселити маму в готель? Ну й що, що вони винаймають однокімнатну квартиру? Вона у них студія, там на кухні цілий повноцінний диван, могли би й там поспати, поки я в основній кімнаті гостюю! Мати все ж таки приїхала!

Але ця панночка так мого сина під себе налаштувала, що він у всьому її слухається! Мені від цього дуже сумно. Адже це я виростила для неї хорошого чоловіка, навчила його бути добрим, порядним. А від Оксани навіть дякую не почула! Прикро.

Хоч і живу я в готелі, який оплачує син, та щодня ходжу до них. Невістка працює з дому, тому вона завжди дома. Ще жодного дня я не побачила в холодильнику борщу чи котлет, не готує вона ні голубців, ні налисників. Взагалі не знаю .чи вона сина мого годує!

Я запитала, каже – яєчня чи мюслі зранку, в обід Юрок на роботі, а на вечерю пельмені чи котлети з напівфабрикатів, або взагалі доставка- суші ці модні. піца тощо. Ну просто неприпустимо! та і здоров’я можна зіпсувати, з таким харчуванням. Та на неї мені то байдуже, але ось щодо сина  – тут я за нього зумію постояти!

По-третє, Оксана занадто багато часу й уваги приділяє своїй персоні. От скажіть, ти вже вийшла заміж, для кого чепуритися, тона косметики, коли йдеш на вулицю без чоловіка? ну точно хвостом вертіти. поки він працює.

Ходить Оксана в басейн, на фітнес, до косметолога, на всілякі процедури краси, а ще в такому одязі дорогому! Знову ж – для кого і навіщо? Гроші з сімейного бюджету тільки на вулицю виносить.

Вдома нічого не робить! Що там прибирати ту однокімнатну? Могла би й попрасувати одяг чи постіль, але каже, що то марна трату часу, якщо Юркові треба сорочку – він сам прекрасно прасує. І така, знаєте. гонорова та самовпевнена, і слова їй не скажеш!

Тому я вчора сіла, все підсумувала. записала і готуюся до серйозної розмови з сином. Не підходить нам така дружина, не буде з неї толкової і мудрої супутниці на довгі роки і хорошої матері. Я ж бачу це вже зараз, як не крути, а в мене життєвій досвід!

Я навіть по пунктам розписала, чим моєму Юрку не підходить ця Оксана. Шкода, що вони вже розписані, а тільки раніше всі ці її недоліки помітила. Але добре, що вони ще молоді і діток нема, тож я думаю, що зможу переконати сина, що така дружина нам не підходить.

Сподіваюся, моя розмова з сином, на яку я себе налаштовую, буде продуктивна і я зможу обґрунтовано донести йому свою думку, упевнена в цьому. Тримайте за мене кулички! А нову дружину, гідну й хазяйновиту, я сину вже допоможу підібрати. Бо сам він, як бачу, ще в людях розбиратися не навчився.

Автор – Олена К.

Всім добра!

Спеціально для ibilingua.com

Фото – авторське.

Передрук без посилання на заборонено.

You cannot copy content of this page