fbpx
життєві історії
Я навіть провідувати невістку не піду, бо вважаю, що це вона головою мала думати! Син що? Він чоловік, прийшов у відпустку. І ось тепер Настя третє дитя народила! В орендовані квартирі! Хіба є розум в людини? Зараз я у вільні кімнати переселенців за помірну плату плату пустила

Мій син з невісткою побралися 10 років тому, мають сина й дочку 9 і 4 роки.

Коли вони одружилися, жити зі мною не захотіли, хоча я маю невелику, зате трикімнатну квартиру в Черкасах.

Зараз я у вільні кімнати переселенців за помірну плату пустила, а тоді, після весілля, запрошувала молодих, та вони відмовилися, обрали самостійне життя і пішли на оренду.

На своє житло так вони за 9 літ і не назбирали, щоправда, живуть всі ці роки в одній квартирі одного власника.

Народилися дітки у них, я дуже хотіла допомагати, але невістка Настя якось відсторонила мене від виховання онуків одразу, тільки у свята й на канікули Дмитрик і Соня можуть залишитися у мене, та й то не на довго і дуже рідко з ночівлею.

От що я їм, чужа людина, що невістка так обмежили наше спілкування з онуками? Ну та нехай це на її совісті.

І ось це все починається, і син мій Євген одразу в лютому потрапляє на фронт. Як я поклала й молилася, щоб з моєю дитиною все добре було! Та й зараз так живу – від дня до дня, від одного його повідомлення до іншого.

На щастя, у квітні Деня прийшов у двотижневу відпустку. Як ми раділи!

А потім сталося те, чого я ніяк не очікувала і розумним не вважаю: наприкінці літа живіт у Насті став круглим!

Я тоді сказала їй все, що думаю. Ну які в наш час ще діти? Ну жили б вони заможно і бажано не в Україні – ще туди сюди, а в таких умовах, як оце зараз, у наймане житло – куди, питається?

Невістка тоді мало не за двері мене виштовхала, так їй мої слова не припали до душі. А я що, просто ж правду сказала!

Ну та нехай попробує сама з трьома дітлахами! Народила Настя хлопчика кілька днів тому, сина навіть дому не відпустили, якісь куми-друзі її відвезли, когось попросила за старшими дітьми придивитися. Але не мене!

Тому я й вирішила, що навіть провідувати невістку не піду, бо вважаю, що це вона головою мала думати! Син що? Він чоловік, прийшов у відпустку весною після більш ніж місяця на передовій.

І ось тепер троє їх у них, в орендовані квартирі! Хіба є розум в людини?

Автор – Олена К.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page