fbpx

Я навіть з мамою тепер і зустрічатися чи про щось говорити не маю ніякого бажання! Не кажу вже про те, щоб в гості до неї йти чи до нас запрошувати. Мені здається, що так з власними дітьми не чинять, як оце мама зі мною. Нам скрутно фінансово і я хотіла вийти на роботу. Моя мама працювала багато років у дитячому садочку, але вже не працює, пішла три роки тому на пенсію. Ось я і попросила її сидіти з Міланкою вдень, щоб я могла вийти на роботу і допомагати Олегу з кредитом на машину і відкладати на своє житло. Ми ж ще й на оренді живемо. Але вона мені відмовила. Мама просто сказала, що не може, оскільки знайшла підробіток по будням якраз. Але не сказала, який саме, хоч я і запитувала, та мама зробила з цього секрет. І ось я тепер знаю, ким працює мама – моя знайома її на дитячому майданчику помітила і мені сказала. У мене просто немає слів!

Ми з Олегом побралися три роки тому, стали молодими батьками – у нас підростає чудова донечка Маланка.

Ні мої батьки, ні батьки чоловіка не мають зайвої нерухомості, щоб надати її нам, чи великих грошей, аби допомогти нам купити власну квартиру.

Тому ми з Олегом і дитиною живемо на оренді. Зараз через те, що я в декреті, працює лише чоловік. Нашій донечці на даний час півтора рочки.

В нашому місті живуть також мої батьки, а мої свекри – в сусідньому районному центрі.

Не буду приховувати, фінансово нам дуже не просто, я би сказала навіть що важко.

Справа в тому, що рік тому ми взяли в кредит хорошу велику сімейну машину, бо без колес в сучасному житті та ще й з дитиною – ніяк.

Вирішили ми брати нову машину з салону, великий кросовер, адже плануємо ще діток, одну дитину ще як мінімум, тому подумали про це наперед.

Машиною ми дуже задоволені, кругом їздимо, і дитину можна кругом звозити у будь яку погоду і пору року.

Я також отримала права, вивчилася ще коли була при надії на курсах водіння. Все це не дешеве задоволення, але погодьтеся, що необхідне.

Зараз майже вся зарплата Олега йде на кредит і оренду житла, залишається лиш на дитину. На собі ми дуже економимо, ви навіть не уявляєте, як. Добре, хоч манери продуктами допомагають, бо живуть в приватному будинку і мають садок і огород.

І ось мені кілька тижнів тому запропонували вийти на роботу. Я дуже зраділа, адже це була б хоч якась домовленість Олегу, на ті ж продукти чи одяг.

Нам скрутно фінансово, тому я дійсно хотіла вийти на роботу.

Моя мама працювала багато років у дитячому садочку, але вже не працює, вона пішла три роки тому на пенсію.

Ось я і попросила її сидіти з Міланкою вдень, щоб я могла вийти на роботу і допомагати Олегу з кредитом на машину і відкладати на своє житло. Ми ж ще й на оренді живемо, як я вже казала.

Але вона мені відмовила. Мама просто сказала, що не може, оскільки знайшла підробіток по будням якраз. Але не сказала, який саме, хоч я і запитувала, та мама зробила з цього секрет.

І ось я тепер знаю, ким працює мама – моя знайома її на дитячому майданчику помітила і мені сказала.
У мене просто немає слів!

Виявляється, моя мама вже більше двох місяців працює нянею в одній сім’ї, там двоє дітей. І отримує гроші, про які я можу лише мріяти!

Я навіть з мамою тепер і зустрічатися чи про щось говорити не маю ніякого бажання! Не кажу вже про те, щоб в гості до неї йти чи до нас запрошувати.

Мені здається, що так з власними дітьми не чинять, як оце мама зі мною.

І знаєте, коли мама звернеться до пене з якимсь проханням у скрутну для неї хвилину – я вже знаю, якою буде моя відповідь.

А ви що думаєте з цього приводу, дорогі читачі? Мені дуже цікаво дізнатися сторонню думку на все це.

З повагою, Олена М.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page