fbpx
життєві історії
Я не хочу щось сказати про невістку, але мені просто цікава стороння думка. Коли у нас в сім’ї дні народження – ми всіх кличемо, накриваємо стіл. Вона ж «перевиховала» мого сина, тепер вони на всі дні народження свої кудись їдуть, нікого не кличуть і не частують, а подарунки по поверненню приймають!

Мій син Микола і Таміла одружилися сім років тому. У них чотирирічний синочок Артемчик. Ще у нас є старша донька, заміжня, у них з чоловіком Олексієм аж троє дітей.

Всі ми живемо в районному центрі не далеко від столиці, батьки невістки у Львові, а свати – на Чернігівщині.

Одним словом, родина у нас чималенька. Так ось про що я хочу розповісти.

У нас в сім’ї прийнято у великому колі святкувати родинні свята, зокрема, і дні народження. Всі всіх кличуть, відзначаємо дружно за столом, подарунки даруємо.

У мене або в чоловіка день народження – запрошуємо дітей з сім’ями, сватів, кумів, я свою сестру з родиною обов’язково кличу. Намагаємося не забути нікого. Моя донька робить так само. Такі у нас традиції. Ну яке це свято без рідних?

А ось невістка, Таміла, іншої думки. На свій день народження вона від початку не скликала нас усіх, вони з сином їхали кудись на відпочинок чи до її рідні на Західну. Народився у них Артурчик, так вони і на його дні народження десь вшиваються, та й на інші свята всілякі намагаються виїхати з міста подалі.

Тобто, Таміла «перевиховала» мого сина, тепер вони на всі дні народження свої кудись їдуть, нікого не кличуть і не частують, але ж подарунки по поверненню приймають, чемно дякують! При цьому у відповідь лише сувенірчиками чи якимись гостинчиками з поїздок відмажуться, та і все.

Я вже сину якось казала, що все це не по родинному, не по нашому. Але він знизує плечима, мовляв, нам так подобається – дарувати собі подорожі.

Дочка моя сказала, що більше їх кликати і запрошувати не буде до себе на дні народження і щось їм дарувати. А я тепер ще й переживаю, щоб ми в родині не почали через це все сваритися…

Я не хочу щось сказати про свою невістку, але мені просто цікава стороння думка. Мені здається, що потрапила в родину – будь ласкава, поважай традиції, дотримуйся їх. А так, як робить вона – це зневага до родини її чоловіка.

Спеціально для видання ibilingua.com

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page