fbpx
життєві історії
Я не могла дозволити, щоб єдина донька не одягла весільної сукні, і не відсвяткувала цей день з найближчими людьми. У нас з Миколою були відкладені гроші, їх я взяла, щоб оплатити ресторан та всі інші витрати. Весілля було невеличке, всього на 30 людей. Маргаритка була неймовірна наречена. І все б нічого, якби згодом Микола не став мене дорікати, що моя дочка цього не заслуговує, бо так і не прийняла його

Я не могла дозволити, щоб єдина донька не одягла весільної сукні, і не відсвяткувала цей день з найближчими людьми. У нас з Миколою були відкладені гроші, їх я взяла, щоб оплатити ресторан та всі інші витрати. Весілля було невеличке, всього на 30 людей. Маргаритка була неймовірна наречена. І все б нічого, якби згодом Микола не став мене дорікати, що моя дочка цього не заслуговує, бо так і не прийняла його.

У мене другий шлюб. Є старша дочка від попереднього чоловіка Маргаритка, але вона не знайшла спільної мови з вітчимом. Підозрюю, що причина не в його відношенні, а в тому, що дочка дуже прив’язана до свого батька. Вона довго не могла змиритися, що я полюбила іншого чоловіка.

Маргоша вела себе огидно, коли я з’їхалася з Миколою. Вона хамила, огризалася, йшла з дому, а потім і зовсім вирішила жити з батьком і переїхала. Її не зупинило навіть те, що у нас була велика прекрасна квартира, а батько жив у старенькій хрущовці на околиці. Поступово наші відносини налагодилися, і вона більше на мене не злилася. Маргарита закінчила університет, знайшла хорошу роботу, почала зустрічатися з хлопцем і стала жити самостійно.

Нещодавно вони повідомили, що планують розписатися. Хлопець з іншого міста, закінчує навчання, працює, щоб орендувати квартиру. Звичайно ж, на весілля грошей у них немає. Наш тато їм точно не допоможе.

Але я знаю, що моя дочка дуже хоче весілля і буде рада навіть скромному торжеству. Я вирішила допомогти їм. Взяла гроші з тих, що ми відкладали на всякий випадок. Потім ми найняли фотографа, вибрали весільну сукню, замовили банкет в ресторані на 30 осіб.

Я витратила трохи більше двісті тисяч. Ми пристойно заробляємо, тому для нас це сума незначна. Однак, Микола був обурений. Він заявив, що оскільки моя дочка його не поважає і терпіти не може, допомагати їй не стане. На мої благання не реагує і вже тиждень не розмовляє зі мною. Мені дуже неприємно, що він виявився таким черствим до моєї рідної дитини. Адже я колись пішла до нього з сім’ї, чим зробила боляче і колишньому чоловікові, і дочці. Тільки він цього не оцінив і мене зовсім не розуміє.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page