fbpx
життєві історії
Я не можу піти захищати Україну, поясню, чому. Того вечора я зайшов до дочок в кімнату і запитав, як сильно вони люблять свою маму. Донечки, всі три, почали навперебій щебетати, що сильніше за всіх на світі

Я не можу піти захищати Україну, поясню, чому.

У житті може трапитися будь яка болото. Мабуть, свою порцію одного разу мав зловити і я.

Дружина пішла з сім’ї, а дочки залишилися зі мною.

У звичайний день, коли ми всією сім’єю пили чай, дружина відправила дочок до себе в кімнату. Вона сказала, що мамі і татові потрібно поговорити.

Того вечора дружина зізналася, що більше не кохає мене. Я думаю, що вона спеціально чекала, поки дочки будуть вдома. Може боялася мене. Не знаю.

Але я не збирався влаштовувати ніяких сцен і вистав. Що можна сказати людині, яка вирішила піти з сім’ї і почати “шукати себе і будувати особисте життя”?

Скатертиною дорога!

Дружина попросила, щоб дочки тимчасово залишилися зі мною. Вона сказала, що відразу як влаштується – забере дівчаток з собою.

Того вечора я зайшов до дочок в кімнату і запитав, як сильно вони люблять свою маму. Донечки, всі три, почали навперебій щебетати, що сильніше за всіх на світі. Тоді я змирився з тим, що втратив дружину. Дітей не хотів розлучати з матір’ю.

Наступного дня дружина попрощалася з дочками і пішла.

Лише пізніше Олеся розповіла, що зустріла свою шкільну любов. Почуття ожили з новою силою, заграли новими барвами. Того вечора вона пішла якраз до того самого однокласника.

Через кілька місяців ми оформили розлучення. Для мене було одкровенням те, що на суді вже колишня дружина наполягала на тому, щоб дочки залишилися зі мною.

Я був несказанно цьому радий, але переживав, як до новини поставляться мої дівчатка.

Мама їм говорила, що забере їх, як тільки вони трохи підростуть. Старшій на той момент було 12 років, а молодшій 5.

Це сталося у 2018 році.

Дочки досі зі мною.

Їх мама, ймовірно, все ще влаштовує своє особисте життя і годує байками, що дуже скоро забере дочок.

Тільки ось старшій вже 16 і вона вчиться в іншому місті, середній 13. а молодшій 9. Мабуть, Олеся хоче почекати, коли дочкам виповниться по тридцятнику.

Не розумію – навіщо так обманювати було дітей? Ідеш – іди! Але говори правду!

Ну ось, влесне, тому я й не на передовій: вдома мій “квітничок”, і кожній “квіточці” я дуже потрібен.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.