fbpx
життєві історії
Я не можу сказати, що сиджу на шиї у чоловіка, я досить заробляю сама. Але з моїм чоловіком я почуваюся впевнено, розумію, що на нього можна покластися і вже точно з ним не пропадеш

Я не знаю, скільки заробляє мій чоловік, а він не знає, скільки заробляю я. Звичайно, приблизно ми здогадуємося, але виду не подаємо.

У нас роздільний бюджет, це зручно та нормально для двох дорослих самодостатніх людей, які вирішили бути разом.

Я не розумію, як можна перед кимось звітувати за свої витрати, навіть якщо це у шлюбі. Якщо це зароблені тобою гроші, то й витрачати їх можна на власний розсуд.

Наприклад, я знаю одну сім’ю, де дружина заробляє більше за чоловіка. Попри це він забирає всю її зарплату, оскільки є відповідальним за бюджет.

Видає він їй гроші строго на найнеобхідніше, салони краси не може бути й мови.

Волосся, вона фарбує сама, купуючи в магазині далеко не найдорожчу та якісну фарбу. Для мене така ситуація неприйнятна та принизлива.

Незважаючи на окремі бюджети, я не знаю, що таке витрати на квартиру, техніку, машину — все оплачує чоловік. Продукти також завжди оплачує він, якщо ми разом йдемо в магазин.

М’ясо котам теж купує чоловік, бо за м’ясом треба йти на ринок, а я цю справу не люблю.

Він має залізний принцип, якщо ми йдемо по магазинах разом, за що завгодно: продукти, одяг, косметика — завжди платить він.

Звичайно, якщо я заходжу до магазину сама після роботи, то роблю покупки на свої гроші.

Читайте також: Їй 67 років, живе зі своєю молодшою ​​дочкою та онуком у місті. Моя сестра добре заробляє і могла б утримувати маму, не претендуючи на її пенсію

Звичайно, на такі великі покупки, як квартира або машина, ми скидаємося. Це нормально, тому що це велика спільна справа і поодинці такі речі складніше купити, ніж разом.

За відпочинок частіше платить чоловік, але буває, що я хочу зробити сюрприз і купую путівку кудись.

Я не можу сказати, що сиджу на шиї у чоловіка, я досить заробляю сама. Але з моїм чоловіком я почуваюся впевнено, розумію, що на нього можна покластися і вже точно з ним не пропадеш.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.

You cannot copy content of this page