Я не знаю, скільки заробляє мій чоловік, а він не знає, скільки заробляю я. Звичайно, приблизно ми здогадуємося, але виду не подаємо.
У нас роздільний бюджет, це зручно та нормально для двох дорослих самодостатніх людей, які вирішили бути разом.
Я не розумію, як можна перед кимось звітувати за свої витрати, навіть якщо це у шлюбі. Якщо це зароблені тобою гроші, то й витрачати їх можна на власний розсуд.
Наприклад, я знаю одну сім’ю, де дружина заробляє більше за чоловіка. Попри це він забирає всю її зарплату, оскільки є відповідальним за бюджет.
Видає він їй гроші строго на найнеобхідніше, салони краси не може бути й мови.
Волосся, вона фарбує сама, купуючи в магазині далеко не найдорожчу та якісну фарбу. Для мене така ситуація неприйнятна та принизлива.
Незважаючи на окремі бюджети, я не знаю, що таке витрати на квартиру, техніку, машину — все оплачує чоловік. Продукти також завжди оплачує він, якщо ми разом йдемо в магазин.
М’ясо котам теж купує чоловік, бо за м’ясом треба йти на ринок, а я цю справу не люблю.
Він має залізний принцип, якщо ми йдемо по магазинах разом, за що завгодно: продукти, одяг, косметика — завжди платить він.
Звичайно, якщо я заходжу до магазину сама після роботи, то роблю покупки на свої гроші.
Звичайно, на такі великі покупки, як квартира або машина, ми скидаємося. Це нормально, тому що це велика спільна справа і поодинці такі речі складніше купити, ніж разом.
За відпочинок частіше платить чоловік, але буває, що я хочу зробити сюрприз і купую путівку кудись.
Я не можу сказати, що сиджу на шиї у чоловіка, я досить заробляю сама. Але з моїм чоловіком я почуваюся впевнено, розумію, що на нього можна покластися і вже точно з ним не пропадеш.
Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.
Недавні записи
- Свого сина Галина Петрівна не виховувала. Принесла “в подолі” і віддала своїй мамі. Мій чоловік виріс такою чудовою людиною завдяки бабусі. Дай Бог їй здоров’я. І коли в нас народилася дитинка, свекруха, яка вела не дуже гарне життя, почала мене вчити, як виховувати Миколку. Бо бачте, він мені колись на голову вилізе. – Надто сильно ти про нього піклуєшся. Самостійним він ніколи не стане!
- До сина на ювілей з пустими руками я не йшла. В невістки маленька дитина, і вона відразу ж попередила, що всю гостину вона буде замовляти. Ну, думаю, скільки там тих суш в коробочці. Я стала ні світ ні зоря, котлет насмажила, олів’є приготувала, огірки і помідори вквасилися. – Ви сідайте на диван! З хвилини на хвилину має доставка під’їхати. – Та чого чекати! В мене все є. – Я давай витягати продукцію з сумки. Я ж і подумати не могла, що невістка так на це відреагує. Відтепер буду на гостину до них йти, як пані: телефон в сумочку і все!
- Свекруха моя знову умудрилася вчудити! Ну скільки пояснювали, просили людину – все одно своє гне. Ось і зараз. Але вона весь час забуває про це прохання, ну або навіть абсолютно свідомо ігнорить його. Притягла дитині розумний телефон, який, само собою, у малого вже є
- Оскільки у нього за містом невелике господарство, є живність – коза. кури-качки – та город, його дні з коханою жінкою мають бути дуже насиченими. Підйом із самого ранку. Потім робота. Догляд за тваринами та майбутнім урожаєм. Неспішно, без фанатизму. Але щоб аж до обіду. Потім невелика перерва й знову працювати – все, як у наших предків. Вони роботи не боялися і жили сто років. Моя квартира в центрі Луцька йому як п’яте колесо
- Учора моя невістка Олена мала 36 років. Та я поїхала у місто до дітей на два дні раніше – щоб усе їй допомогти, разом приготувати всілякої домашньої смакоти – голубців, завиванців, холодцю, перців нафарширувати, торт спекти, млинців з сиром солодких . Привезла з села всього свого – курку, качку свої, свининки на холодець купила в сусідів, яєць – теж своїх, мочка і сиру, тільки зробила. Ну й овочів-фруктіва, само собою. Ледве доперла все маршруткою! А сьогодні вже поїхала зранку додому, наплакалася всю дорогу і заспокоїтися не можу – ну так прикро! Ну хіба так можна??? Все запхала в холодильник і не глянула. А відмітили – просто сором