fbpx
життєві історії
Я не можу її зрозуміти: ця її звичка вдягатися в усе чорне… Раніше у неї був кольоровий гардероб, а потім з Вікою щось сталося. Я теж вважаю, що чорне вечірнє плаття або чорна спідниця, яку можна одягнути з блузою будь-якого кольору, повинні бути в гардеробі кожної жінки. Але всьому є межа! Вана завджи тепер чорна, з голови до п’ят. На День народження я зробила їй подарунок. На вулиці на неї починають озиратися

Я не хочу заявляти категорично, що жіночої дружби не буває, але впевнена, що вона з роками змінюється або переходить зовсім в іншу стадію спілкування.

У школі у мене була подруга Яна, нашій дружбі всі заздрили, ми були нерозлучні, всюди разом! І за партою, і після уроків, і навіть вдома. Після школи так вийшло, що ми роз’їхалися вчитися в різні міста, і тут з’ясувалося, що наша така міцна дружба не витримала випробування відстанню.

Для мене були повною несподіванкою слова моєї подруги при зустрічі: «У мене тепер інші подруги, а наша дружба – просто шкільна дружба, зараз у нас з тобою різні інтереси».

Мені було прикро, адже я й тоді ще вважала її своєю найкращою подругою! Та виявилося, що вона просто про мене забула і у неї з’явилася купа нових друзів…

Я вирішила, що дружити тепер ні з ким не буду: просто товариське спілкування і не більше. Та коли я почала вже працювати в одній фірмі, я познайомилася зі своєю співробітницею Вікою. І непомітно для себе я почала ставитися до неї, як до подруги. Дружбі наішій вже десять років, і я не шкодую, що у мене є така подруга, як вона. У нас з Вікою багато спільного, ми завжди підтримуємо одна одну, і нам просто цікаво разом.

Але останнім часом я не можу її зрозуміти: ця її звичка вдягатися в усе чорне… Раніше у неї був кольоровий гардероб, а потім з Вікою щось сталося. Я теж вважаю, що чорне вечірнє плаття або чорна спідниця, яку можна одягнути з блузою будь-якого кольору, повинні бути в гардеробі кожної жінки. Але всьому є межа! Вана завджи тепер чорна, з голови до п’ят.

Я ненав’язливо намагалася натякнути подрузі, що у дівчини повинні бути яскраві речі, навіть подарувала їй на День народження світлу блузку, але вона або ігнорує мої натяки, або огризається. Мій подарунок вона не носить, я ходного разу не бачила на ній ту блузку.

У Віки всі речі тільки чорного кольору і вона каже, що в іншому одязі їй не комфортно, хоча раніше вона одягалася нормально.

Останнім часом Віка ще й любить хандрити, і я думаю, що в цьому не останню роль відіграє і її вбрання. Я не хочу нав’язувати нікому свою думку і смаки, але подрузі неодноразово говорила, що кольорові і яскраві речі піднімають настрій і потрібно хоча б іноді їх носити!

Але Віка не хоче мене слухати і вважає, що в чорному вона виглядає загадково і ефектно. Хто їй прищепив таку думку, не зрозумію, але мене це вже починає дратувати. На вулиці на неї починають озиратися зі співчуттям. Раніше подруга такою не була, і я не можу зрозуміти, чому вона так раптом змінилася? Я вже починаю турбуватися, що вона своїми похмурими нарядами накличе на свою голову проблеми, а як переконати їй і допомогти – не знаю.

Автор: Сніжана

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook