fbpx
життєві історії
Я не розумів, що відповісти Денису. Ми просто продовжили їсти. Я не міг промовити жодного слова. Ще ніколи я не чув, щоб чоловік, батько, так відгукувався про свою дружину, матір своїх дітей

Вони познайомилися ще в шкільні роки. Тоді Олеся була прекрасною дівчиною, яка зачаровувала своєю красою, граціозністю і розумом.

Одна з кращих, одна з найкрасивіших. Прекрасна дівчина з простим характером, але великою гордістю до себе. Нікого не підпускала до себе, крім одного. Того, кого і вибрала собі на все життя в пару. Денис був розумним, ставним, красивим. Звичайно, поки не зустрів Олесю – він і не думав, що такий. Нічого подібного в собі не бачив. Олеся ж показала.

Але недавно зустрів я Дениса і він заявив, що з Олесею він розлучається. Ми разом домовилися пообідати і тоді-то той і розповів мені про те, які саме проблеми відбуваються в їхній родині. Я не повірив своїм вухам!

– Все почалося тоді, коли вона повідомила мені, що носить під серцем дитя. Я був здивований, не знав, куди себе подіти після такої новини. Переді мною все життя було. Всі двері були відкриті. А вона їх ось так одним разом переді мною зачинила, навіть не намагаючись щось змінити чи виправити.

Я від неї йду! Ні, ти уявляєш? Батьки від мене відмовилися. Друзі абсолютно всі від мене відвернулися, а університет довелося кинути, адже потрібно було прогодувати її та сина. А потім вона і дочку мені народила. Так і будемо все своє життя дітям віддавати. Так, і яке таке життя? Я не живу. Я існую. Працюю і працюю. Не можу так.

Я не розумів, що відповісти Денису. Ми просто продовжили їсти. Я не міг промовити жодного слова. Ще ніколи я не чув, щоб чоловік, батько, так відгукувався про свою дружину, матір своїх дітей.

– А, знаєш! Як ти можеш так говорити? Ти сам винен в тому, що Олеся народила тобі дітей. Захист існує. Але про нього не подумав ти! А вона що? Вона народила тобі двох прекрасних дітей, яких твої батьки тепер обожнюють і душі в них не чують. Вони тепер вдячні тобі за онуків.

Друзі відвернулися? Які? Я тут. А решта де? Університет кинув? Так його закінчити ніколи не пізно! А роботу ти собі знайшов таку, де ти вже нагорі кар’єрних сходів. Ти навіть вищий за мене! Ти будинок купив, дачу, на море їздиш. А хто винен? Дружина? Дітей виховує, готує, прибирає, любить тебе? Була з тобою з самого початку? Підтримувала у всьому? Ось, невдячна, правда?

Денис тоді вибачився і пішов, а на ранок прийшов до Олесі з великим букетом троянд.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook