fbpx
життєві історії
Я не спілкуюся з колишньою дружиною і донькою. Минуле треба залишати в минулому, а життя завжди дарує зустрічі з новими потрібними людьми. Поїсти приготувати у дружини не було часу, бо з донькою нічого не встигає, прибирати теж. Виникли непорозумівння, оскільки колишня дружина вирішила продовжувати свою «кар’єру» в університеті за копійки, а для цього треба було повертатися з власної окремої двушки до її мами

Я працював персональним водієм з 5:00 до 21:00 вечора. Поїсти приготувати у дружини не було часу, бо з донькою нічого не встигає, прибирати теж. Виникли непорозумівння, оскільки колишня дружина вирішила продовжувати свою «кар’єру» в університеті за копійки, а для цього треба було повертатися з власної окремої двушки до її мами.

Я запропонував приватний дитячий садочок або няню, якщо вже так тягне працювати. Всі пропозиції апріорі відкидалися.

І ось після чергового конфлікту прийшов я під Новий рік в порожню квартиру, в тишу з іграшками. Дочці 2 роки було. Поки я працював, вони з батьками навіть дитяче ліжечко вивезли. Зрозумів, що нічого не вирішую і вже балансую на межі розлучення. Тому і подав на розлучення.

Після розлучення і трьох років шлюбу довелося починати знову з орендованої квартири, поки колишня дружина поїхала в Лондон стажуватися на накопичені мої, її мами і декретні гроші. Втомилася вона, виявляється.

З донькою бачитися вони з її мамою не давали кожного разу з різних причин. Зате зараз вона висловлює нерозуміння причин, через які я з ними не спілкуюся. На зустрічах для оформлення дозволу для виїзду за кордон вона завжди говорить тільки про себе і свої «успіхи» на роботі викладача в нашому університеті.

І так – щоліта щороку.

Я через півроку одружився на простій сільській дівчині і одружений вже 5 років, у нас повноціна сім’я, а ось колишня моя  мадам викладає в соцмережі колись зроблені мною її фотографії з дворічною донькою п’ятирічної давності…

Ні з ким з них не спілкуюся, окрім вимушеного оформлення документів – вони від цього киплять, як чайники.

Залишайте минуле в минулому. У розлучення є дві сторони – виграшна і програшна, це просто досвід і Всесвіт завжди зводить нас з потрібними людьми.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page